Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem szeretem az alkoholt?

Figyelt kérdés
Nem különcködésből, egyszerűen nem tudom meginni mert rosszul vagyok tőle, az ízét sem szeretem. A sör a legrosszabb annak a szagától is hányok. Mitől lehet ez? Haverjaim mind szeretik az italt. van még korombeli, aki nem bírja? 16f
2015. ápr. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az alkohol ízét,de a hatását már annál is inkább szóval van pár ötletem amit én is gyakran alkalmazok. Mindig töményet igyál,pl whisky,pálinka,vodka stb vagy olyat amit húzóra meg lehet inni és akkor alig érzed az ízét,próbáld ki a mákos pálinkát annak nagyon finom az íze hátha neked is bejön,vagy igyál édes bort/pezsgőt az is viszonylag finom és eléggé fejbe vág.

Sört azt ne igyál,fogd arra hogy te a sörtől nem tudsz berúgni akkor meg minek innád.

2015. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha Tibi atya ezt látná :D
2015. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.Legalább nem leszel alkoholista.Egy kísértéssel kevesebb.
2015. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :D Kóstoltam már krémlikőröket is, abban bízva, hogy azoknak biztos kevésbé van alkoholos ízük, de még azokat se bírtam meginni >.<"

Mondjuk legalább már biztos, hogy nem leszek alkoholista :D

17/l

2015. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!