Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni, melyik a...

Honnan lehet tudni, melyik a te "súlycsoportod"?

Figyelt kérdés
Manapság ismerkedés témába gyakran elhangzik, hogy valaki nem a te súlycsoportod, vagy nem a te szinted. Honnan lehet tudni, hogy ki a te szinted?
2015. ápr. 9. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet azt látni. Anyagi és társaságbeli, öltözködésbeli dolgokból.
2015. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az anyagiak nem számítanak a kérdésben. Én most a külsőre értettem.
2015. ápr. 9. 00:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha súlycsoportról beszélsz akkor ránézésre tudhatod hogy ki tartozik a te súlycsoportodba paraméterektől függően.


Mondjuk én 186 magas vagyok és 80 kg.

Ha valaki 170 magas 67 kg az nyilvánvalóan nem az én súlycsoportom, de ugyanígy mondhattam volna 193 magas 110 kg az sem az én súlycsoportom.


Nekem a saját súlycsoportom kb. 183-188 centi és 77-85 kg.

Tehát az ami fizikai paraméterekben hasonló.

És neked is az lesz a saját súlycsoportod ami hasonlít hozzád méretekben.

De mondjuk ezt az ember tudja első ránézésre és szerintem ezen nem kell túl sokat agyalni.


Ha viszont azt mondják valakire hogy az nem a te szinted azt jelenthet egész mást.

Például hogy ő egyetemet végzett te meg szakmunkást vagy fordítva.

2015. ápr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha lányra gondoltál akkor pedig a saját súlycsoportod az aki illik hozzád.


Nem magasabb nálad, nem is alacsony hozzád.

Se nem husibb nálad, se nem túl vékony hogy elfújja mellőled a szél.


Ezt is ránézésre látnod kell.Aki jól néz ki melletted.

Nekem például a 168 magas csaj 58 kiloval teljesen rendben van saját súlycsoportnak.

2015. ápr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan atvitt ertelemben gondolod. A lenyeg az hogy csunya fiuk ne akarjanak cicababakat felszedni. Csunya lanyok meg Brat Pitteket.
2015. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Szerintem az anyagiak nem számítanak a kérdésben. Én most a külsőre értettem."



Dehogynem!!!!!


Az előnytelen külsejű férfiakon több súlycsoportot is dob a pénz! Ha egy Brad Pitt külsejű srác ismerkedni akar a külseje miatt előnyben lehet,addig,amíg ki nem derül,hogy vágóhídi bélmosó vagy a metróban jegyellenőr-szekus. És fordítva is igaz,egy dagadt,vén szivar is egy súlycsoport a fullos huszonéves fittnesz modelltestű lányokkal,ha Panerai órát hord és BMW 7 a kocsija. Ez lányoknál is így van,a srácok főleg manapság nézik a lányok anyagi helyzetét.

2015. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Nyilvan atvitt ertelemben gondolod. A lenyeg az hogy csunya fiuk ne akarjanak cicababakat felszedni. Csunya lanyok meg Brat Pitteket."


Ő értette meg a kérdést, de tudom, hogy én fogalmaztam rosszul. Nem szó szerint súlyra gondoltam, hanem hogy ki néz ki veled arányosan jól. Mert csúnya fiú ne akarjon cicababát felszedni stb., de honnan tudja, mennyire tekintik őt csúnyának?


Utolsóval még mindig nem értek egyet. Levezetted az állítást, amit eddig is értettem, csak nem értek vele egyet SAJÁT SZEMSZÖGEMBŐL, de azt nyilván nem tudom megmondani, hogy mások hogy gondolkodnak. Tény viszont, hogy szerintem Brad Pitt nem vonzó, túlságosan kocka feje van. :D

2015. ápr. 9. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen értelemben vett súlycsoportnál nagyobb részben az lesz a meghatározó hogy te milyen értékrendet alakítottál ki magadban magadról.


Ha egy lányról azt gondolod hogy az túl jó csaj hozzád akkor ezzel magadat értékeled alul.


Természetesen ennek van több összetevője is, fizikai megjelenés ilyesmi de döntő részben a meghatározó az lesz hogy te hogyan értékeled magad és a másikat.

2015. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én lány vagyok, de köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 10. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Lányként bőven elég ha jól nézel ki és a fiúk akarni fognak.


Még ha nincs is olyan helyes arcod de sportos jó testű csaj vagy akkor is kellesz a fiúknak.


Nem is számít annyira a szint sem.


Természetesen nem a szélsőségekre gondolok mert egy kövér igénytelen csaj ne várja hogy a kigyúrt tetovált bmw-és lesz a pasija.

2015. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!