Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaha tudni fogok szeretni?

Valaha tudni fogok szeretni?

Figyelt kérdés

Kiskoromban elvesztettem az édesapámat, azóta sok mást is és emiatt a múltban élek.

5éves korom óta nem érzek mást, csak hatalmas ürességet.

Most jött egy fiú, aki nagyon szerelmes belém, és nekem is tetszik külsőre, kedves és aranyos. Tudom, hogy fontos vagyok neki, és szeret is, mindennap érezteti velem.

Én csak két embert szeretek, anyukámat és a tesómat. Egyszerűen nem érzem azt, mint amit ilyenkor kellene, a szívem nyugodt, nem kalimpál.

A minap meg akart csókolni, és viszont elhúztam a fejem, de a számra még egy puszit tudott adni.Modtam neki, hogy én más vagyok, az mondta el elfogadja és képes a defektemmel együtt szeretni, viszont én ezt nem érzem helyesnek, olyan bűntudatom van emiatt a puszi miatt

Úgy érzem ez egy szégyentelen dolog

Meg fogok valaha változni? Vagy örökre szívtelen maradok?



2015. febr. 1. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért érzed szégyentelennek? Mert megbántod? Sajnálom, de én is így vagyok vele, és szerintem nem lehet kiheverni, nem fogsz tudni szeretni
2015. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Èn a helyedben nem adnàm még fel :)
2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eljön majd a lelki társad, megérzed és többé nem fogod nyűgnek érezni a másik szerelmét, addig erőltetni nem kell, ami nem megy.

Csak szánalomból ne járj vele ha nem érzel semmit, mert ez benne törést okoz, akkor is ha azt mondja, hogy elfogadja. Titkon azt várja, hogy majd beleszeretsz. De ez nem így működik. Nem tudom miféle sok mást vesztettél el de az idő elvileg midnent begyógyít én gyakorlatilag is tapasztaltam, furcsa lenne, ha ez pont nálad nem működne. Hány éves vagy most?

2015. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!