Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki hazudik?

Mindenki hazudik?

Figyelt kérdés

Úgy értem,a melegek és mások stb nagy része hazudik hovatartozását illetően,ráadásul hazugságához itt az oldalon kér tanácsot...

Valóban ilyen rossz a helyzet?

Saját maguknak hazudnak az emberek???



2015. ápr. 9. 03:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. (Szerintem)

Mar sokat javult az emberek elfogadási készsége például a középkorhoz kepest, de még mindig sok hátránya van abból az érintetteknek, hogy pl másabbak mint a "normális emberek". És ezt én nem értem. A homoszexuális emberek is épp ugyanolyan emberek mint mi, csak éppen a saját nemük érdekli őket.

2015. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom hazudozni és ezért mondjákk rám hogy bunkó vagyok. Ja és nagyon kevés barátom van szintén ezért.
2015. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"a melegek és mások stb nagy része hazudik hovatartozását illetően,ráadásul hazugságához itt az oldalon kér tanácsot..."


EZT honnan veszed? Légyszíves támaszd alá legalább 2-3 linkkel, mert ilyet nem olvastam eddig.

2015. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Örök igazság. Tulajdonképpen a hazugság működteti a társadalmunkat.
2015. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
nem saját magunknak hazudunk hanem más embereknek (szeretteinknek is) mégpedig azért, mert sok olyan ember van akinek nem megemészthető hogy az ismerősei közt ilyen 'korcsok' is vannak mint mi... még szép hogy hazudunk, mert nem hiányzik senkinek sem a sok felesleges konfliktus
2015. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Eltitkolják inkább,hogy mégis hová tartoznak,

mert nagyon sokan nem fogadják el azért van ez! :(

Szomorú,pedig senkinek semmi köze nincsen kivel érzi jól magát,a hálószoba meg teljesen magánügy ki kivel van,ki kivel érzi jól magát!


Én elfogadom a másságot!

Senki sem tehet róla,hogy milyenek születik.

Már eldől babakorban hogy melyik nemhez fog vonzódni állítólag.

Még a környezet is alakíthatja és a neveltetés is.


Mert vannak olyan szülők akik lányra vágytak és fiút kaptak az élettől és lánynak nevelték! :( sajnos!

belőlük valamikor meleg fiú lesz!

Nem tudták elfogadni,hogy nem olyat kaptak az élettől amire vágytak.

Nem mindig úgy alakul az életünk ahogy szeretnénk!

2015. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

"Mindenki hazudik?" : Nem :-)

"A melegek és mások stb nagy része hazudik hovatartozását illetően" : Igen. Sajnos a mostani világ még nem elég elfogadó. Régebben még rosszabb volt. (pl. Hitler irtotta a másokat.)

"a melegek és mások stb nagy része hazudik hovatartozását illetően" : Hol máshol? Nincsen annyi "homo-barát" oldal. Ha meg van az külföldi.

"Valóban ilyen rossz a helyzet?" : Igen. :-(

"Saját maguknak hazudnak az emberek?" : Jogos a kérdés. Általában próbálják magukat meggyőzni, hogy nem, ők nem melegek. De ettől nem lesznek heterók.


Szerintem jobb a melegeknek.

Pontosabban: Egy fiú tudja, hogy magának mi jó, és ezt tudja egy fiúnak adni. Nem mellesleg, nem csinálnak a melegek kamu-orgazmust. (És nincs annyi "fejfájásuk".)

2015. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Őszintén Köszönöm,hogy bőven válaszoltatok!

Fontos ez a dolog,mert látnia kell az embereknek,saját magukat tartják sakkban evvel a dologgal.

Saját magukat akadályozzák meg,egy boldogabb élettől.

Inkább dilemmáznak azon,mit fognak szólni mások...

Szerintem,ha mindenki saját magával,és nem más véleményére alapozva döntene,jobb lenne az élet.

2015. ápr. 10. 05:50
 9/13 anonim válasza:
100%

Engem kiútált a család,a barátok,ismerősök,DE:

- lett barátom

- boldog lettem

- szeretve lettem

- nem érdekel mások véleménye.

2015. ápr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sok meleg/biszex magának is hazudik. Szoktam volt mondani, hogy sok meleg hülyének nézi a környezetét, mert azt hiszik a család, barátok, kollégák nem vágják, hogy meleg és csak arra várnak mikor mondja el magától. Én amióta nem játszom a színjátékot sokkal könnyebb és jobb lett az életem.
2015. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!