Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üdv! Az lenen a kérdésem hogy...

Üdv! Az lenen a kérdésem hogy ha nyári szünet fele alatt, , megvakulnék" akkor ugye erősödne a többi érzék szervem?

Figyelt kérdés
Mert arra gondoltam hogy nyári szünet alatt kb. 2 hétig megcsinálom hogy tényleg nem látok majd nem hallok 2 hétig. De ugye felváltva. És hogy csináljam meg? de nem valami kis ruha darabbal bekötöm a szemem hanem valami hatékonyabb ami nem jön le a fejemről és tényleg nem látok semmit. :D Előre is köszi a válasz! :D

2015. ápr. 11. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalnál lényeges változást 2 hét alatt.
2015. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ezeknek a mai fiataloknak ennyi idejük van? Menjél el dolgozni, nyaraljál, pihenjél, haverkodjál. :D Mellesleg évek szükségesek a többi érzékszerv kifejlődéséhez. 21/f. :D Bár egy vak embert senki sem pofoz fel ha megfogja valakinek a melleit. :D
2015. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot se bírnál ki nemhogy 2 hetet
2015. ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te is töltöd a Daredevilt, mi? Jó sorozat lett valóban, de ez nem dokumentumfilm. :)
2015. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

21f: kicsit irónikus amikor mai fiataloknak nevezed :D


szerintem se tapasztalnál ennyi idő alatt lényeges dolgot.

és én tudok olyan vak embert, aki újra látott.azt mondta már , hogy azóta eltelt sok idő, már a hallása, tapintása is visszament normálisra. szóval szerintem amikor már nincsen szükség rá, akkor nem érzed fejletebbnek

2015. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz huzamosabb ideig kell vaknak lenni, hogy a többi érzék kifejlődjön. Hozzá kell szoknia a szemnek a sötéthez, ez 2 hét alatt nem fog sikerülni. Az más kérdés, hogy nem hiszem, hogy az igazi vakságot mindenféle szembekötősdivel pontosan lehet rekonstruálni. A látó emberek többsége különben is lekapná a fejéről, ami rajta van, reflexből, amikor először jobban nekimegy a falnak.
2015. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ment a zöld kéz! Bár mit ne mondjak azért kár.. bele se gondoltam h nem elég 2 hét... Azért köszönöm! :D
2015. ápr. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!