Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjem el az MSN-ét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem el az MSN-ét (személyesen nem tudom mert nyári szünet van szóval myvippen)? És miről beszéljek vele az első beszélgetéskor? És mennyi idő után mondjam meg neki mit érzek, és mennyi idő után vigyem el mondjuk moziba vagy valahova? 14/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és sajnos nem nagyon ismerem de egy suliba járunk.
2010. júl. 4. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonló csukában járok-kelek, csak annyiban más az én szitum, hogy mi nem járunk egy suliba.


Szerintem ne mozival kezd, az már túl nemistudom...inkább hívd el sétálni, fagyizni vagy iszogatni (akoholmenteset persze), a mozi még ráér. Legalábbis én így tennék, ha lenne bátorságom megszólítani a lány vagy esetleg felvenni msnre.

2010. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Tényleg ne mozival kezd, mert ott nem tudtok dumálni. Msnen próbálj meg minél többet megtudni róla, hogy legyen témátk ha találkoztok.

Azt nem tudom megmondani hogy mikor hívd el, az majd adja magát. Elég ha csak annyit írsz hogy szimpi és szeretnél vele barátkozni.Hidd el bejön a csajoknak, ha nem próbálsz meg rögtön rájuk mászni

Én már csak tudom ;)(15/L)

Sok sikert

2010. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mozi elsőre gáz. csak ültök a sötétben egymás mellett kussban
2010. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

myvipen úgy kérd el szerintem hogy" szia szeretnélek megismerni, megadnád az msn címedet?előre is köszi"

aztán ha msnen beszéltetek akkor utána ha esetleg van kutyád..akkor hívd el őt kutyát sétáltatni =) aztán séta közbe hívd meg 1fagyira vagy valamire...és beszélgessetek 1 jót;) aztán msn-en faggasd ki hogy mit gondol rólad?..stb remélem tudtam vmennyit segíteni.

(14\L)

2010. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs kutyám:( mondjuk anélkül is lehet sétálni:MSN-en miről beszéljünk? Kedvenc fil,zenehobbi meg ilyenek?
2010. júl. 4. 18:20
 6/22 anonim ***** válasza:
kész forgatókönyvet akarsz? :D
2010. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Olyan aranyos vagy ahogy így kérdezgetsz :)

Írok témákat is:

*kérdezgesd a hobbijáról arról sokat lehet beszélni

*filmek(később tudod hasznosítani ha majd mozira kerülne a sor)

*zene

*milyen a stílusa

*milyen pasik jönnek be neki

*miket szeret csinálni(ezt is majd tudod hasznosítani)

*mitől fél

*családja

*mi szeretne lenni

*háziállatok

ennyi elég is lesz egy msnezéshez

Hajrá és majd mesélj mi volt

Pusz

2010. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
és hogy tudja meg hogy van e pasija, és ha van?
2010. júl. 4. 19:20
 9/22 anonim válasza:
Már felvetted msnre?
2010. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
És hány éves a csajszi?
2010. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!