Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy a "nevelőa...

Hogy lehet az, hogy a "nevelőanyám" egyszer ördög máskor "angyal"?

Figyelt kérdés
nem vele lakok hanem anyummal de sokat megyek apumhoz is.mielött esküvőjük volt akkor nagyon rendes volt az öcsém születése után peddig teljesen hülye lett aztán valamit mondtam rá erre ő folyamatosan szivatott apiumnak nem tünt föl,kibeszélte stb. Én ugy voltam vele ,hogy utál engem de vannak napok amikor ördögből angyallá alakul és olyan velem mindt a legelején ... szerintetek?vélemény?

2015. ápr. 12. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
* nevelőanyám egyszer "ördög" máskor "angyal"
2015. ápr. 12. 19:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hangulatember.
2015. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Nekem anyám hangulatember, ha vmi. rossz történt vele 1 napig lehúzza mindannyiunk hangulatát, de ha jókedvű, akkor szinte ugrál a boldogaságtól. Van ilyen.
2015. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de azért ez nem csak hangulat kérdése... kibeszéli apámat a barátnőjével meg engem is ??? ez már mi ???
2015. ápr. 12. 19:31
 5/6 A kérdező kommentje:
egyépként köszi
2015. ápr. 12. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Felig ordog, felig angyal...neha az vagyok de neked valo;)
2016. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!