Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok félig ördög...

Miért vagyok félig ördög félig angyal? Jó embernek tartom magam segitek ahol tok de ha vaki fájdalmat okoz nekem annak 2x esen viszakapja ér olyankor boldogságot érzek. Ha pedíg elakarom élni a célom képes vok mindent megtenni. Gonosz vok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele.ugyan ilyen vagyok.

Gyűlölöm amikor valaki fájdalmat okoz vagy hülyét csinálnak belőlem.Ezt nem tűröm ezért duplán visszaadom azt a fájdalmat amit okozott.Úgy gondolom mindenki azt érdemli amit ad másnak.Nem fogom hagyni.És ha hagyom is majd a karma visszavág.Én nem tartom magam rossz embernek ezért.Nyugi te sem vagy az.;-)

2013. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ördög sem, angyal sem vagy. Inkább egy olyan (szerintem) kamasz, akinek érzelmi és értelmi kilengései vannak. Kicsit beképzelt.
2013. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már bocs de egyáltalán nem vagyok beképzelt. Egyet értek azzal hogy mindenki azt kapja amit érdemel . Azok a beképzeltek akik fájdalmat okoznak direkt a másiknak na az olyat megtudnám ölni!
2013. dec. 3. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

-Én vagyok a megtestesült gonosz!

-Nem! Te angyal vagy!

-Ferike nézz rám! Ferike!

-A testemet elvihetitek, de a lelkemet nem!


http://www.youtube.com/watch?v=bW2EXw4lLVo

2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!