Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján lehet megkülönbözte...

Mi alapján lehet megkülönböztetni arc alapján egy Japánt, Koreait, Kínait?

Figyelt kérdés

Jártam Londonban és nekem mind egyforma volt.Akkor mondták,hogy ők három különböző nemzetiség.Mondtam,hogy nekem mint Európainak mind egyformák.Akkor röhögtek és mondták,hogy már hozzá szoktak ehhez. :D

Ez így vicces,de zavar,hogy nem tudom megkülönböztetni őket egymástól.Valami alapján csak meglehet nem?


2015. ápr. 13. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Európai szemnek sehogy. Nekik meg mi vagyunk egyformák.
2015. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a beszédüket lehet a legkönnyebben :)
2015. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy mi egyformák lennénk az ázsiaiaknak de ők nekem is mind egyformák.


Nekem saját kifinomult értékrendszerem van ennek megállapítására.


Mivel a japán mindig is a minőséget jelentette ezért ha csinos ázsiai csajt látok az japán.


Ha szarul néz ki akkor napnál világosabb hogy kínai.


Ha egzotikus akkor meg vietnámi.


Koreait még nem láttam, de ebben nem vagyok biztos.

2015. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én jártam Japánban többször, és kétségkívül megismerem a japánokat, kifinomult a stílusuk.

a kínaiakat is általában, mert ők mindig rosszul öltözöttek, ízléstelenül.

Nem akik magyar-kínaiak, hanem akik Kínából jönnek turistaként.

a többieket nem tudom.

2015. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha látok egy csinos ázsiait akkor az 90%,hogy Japán.Ha ronda mint a nyavalya akkor Kínai vagy valami más,de nem Japán.
2015. ápr. 14. 02:50
 6/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy neked milyen az ízlésed.

mert ha a kirívó dolgok számodra a csinosak, pl. egy szolis, tetovált szemöldökös, műkörmös magyar nő neked az etalon, akkor ázsiai nőben sem lesz jobb az ízlésed.

így aki neked csinos, az lehet bármi.

A japán nők stílusa elég kifinomult, aki harsány külsejű, annál is látszik a kifinomultság.

de ezt nem tudom jobban elmagyarázni. a lényeg, hogy a közönségesség árnyéka sincs ott, mindig nagyon átgondoltan öltözködnek.

2015. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senkivok01 válasza:
50%
A koreaiaknak kerekebb a szemük, a japánoknak van "duplaszemhéjuk" nem úgy mint a koreaiaknak, a kínaiaknak nijncs duplaszemhéjuk de nekik nem kerek a szemük, a vietnámiaknak kifejezetten nagy a szemük és van ún. "tearbags" a szemük alatt pont úgy mint a koreaiaknak :3 Az indonéziaiak és Malájziaiaknak kerek és nagy szemük van és sötét bőrük ellentétben a japánokkal és akoreaiakkal :3 Remélem segítettem ^_^
2015. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senkivok01 válasza:
30%
Íme a Koreaimádat hasznossabbik része :3
2015. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem japán ismerősöm mondta, hogy arcról ő sem tudja, ki honnan jött, csak ruházat és kisugárzás alapján tudja megállapítani.
2015. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem mindegyik japánnak/ázsiainak van duplaszemhéja.

amelyiknek van, az általában szemhéj tapasz vagy műtét segítségével éri el azt a hatást.



a japánoknak fehérebb színű, szép bőrük van

a koreaiak kicsit bézsesebb színűek, táskásak a szemeik

a kíniak bézs, sárgás színűek, kisebbek a szemeik

2015. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!