Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a pozitív és mi a negatív...

Mi a pozitív és mi a negatív oldala a médiának? / Médiasztárság (Sebestyén Balázs, Ördög Nóra, Kiszel Tünde stb. ) mint kulturális mérce? Mi a véleményed erről? ‎

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Pozitív oldala talán annyi a médiának, hogy általa reklámozhatják a kereskedelmi nagy- és kisvállalatok termékeiket, szolgáltatásaikat. A híradóból hírt kaphatunk a hazai és külföldi hírekről, naprakész információval tudnak szolgálni.

Negatív oldala az, hogy butít. Én ezért nem nézem. Nem mondanám, hogy akiket felsoroltál, ők olyan nagyon nagy médiasztárok lennének. Magyarországon nincsenek sztárok. Csak magukat sztároknak hitető celebek. Sebestyén Balázs meg Kiszel Tünde? Ugyan már! Bohóc mind a kettő... Sebestyén Balázs csak ahhoz ért, hogy kigúnyoljon másokat és röhögjön a nyomorukon.

A nulla értékszinttel rendelkező realityket pedig nem is nézem. Éjjel-nappal Budapest? Bah. A facebookon sajnos néha-néha nyomon követem a hir24 oldalán többek között, hogy mi van ott és siralmas. Komolyan azt kell mutogatni az embereknek, hogy hogyan káromkodnak és vetkőznek pucérra? Erre van igény?

Szánalmas...

Egy csomó, értelmes dologtól veszi el az időt. Pl mennyi ideig tart az Éjjel-nappal Budapest? Egy óra? Az alatt simán lehetne nyelvet tanulni is mondjuk vagy más, értelmes sorozatot megnézni stb...

Nekem a tévém lassan el is fog romlani, hogy sosincs bekapcsolva, de minek?

Nem ér annyit az egész, mint amekkora kárt csinál.

2015. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!