Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kulturális közfoglalkoztatás...

Kulturális közfoglalkoztatás előtt miben áll az alkalmassági orvosi vizsgálat? Mit néznek?

Figyelt kérdés
És amúgy mire lehet még számítani? Van valami képzés, vagy ilyesmi? Áprilistól leszek (most először) kulturális közfoglalkoztatott.

2015. márc. 12. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
felszínes rutin orvosi, lehet, hogy lesz képzés, azt még nem lehet tudni, elsőn volt, másodikon nem volt (melyik megye,merre vagy?)
2015. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vas megye, Szombathelyre kell majd mennem állítólag, és egy falusi önkormányzatnál leszek.
2015. márc. 12. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
és meddig lesz a szerződés? (ezek mindig határozott idejűek) az orvosi a munkaalkalmassági orvosi
2015. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még nem tudok erről semmit, csak azt, hogy áprilistól kezdődik. Annyit mondtak egyelőre az önkormányzatnál, hogy március 18 körül kell elmennem Szombathelyre, többek között orvosi vizsgálatra is, mert a fél évvel ezelőtti, sima közmunka előtti, itt elvégzett vizsgálatot nem fogadják el.

A neten azt olvastam, 2016, február 28-ig tart a 3. program. De a konkrét szerződésről még nem esett szó.

2015. márc. 12. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az egy évnél nem régebbi labort elfogadják! ha nincs meg, ahol csináltattad, ott, anál az orvosnál kérhetsz igazolást
2015. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, ne ijesztegess, laborról nem is esett szó... Talán csak valami sima munkaalkalmassági lesz, remélem. Vérvételen nem voltam 25 éve...
2015. márc. 12. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, nem akartalak ijesztgetni, nekem volt, azután a 2. orvosnak mondtam, hogy egy éven belül volt, és rábólintott, beírta rendben! (ezután nem tudom, hogy kell-e?:D)
2015. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szellő válasza:

Szia!

Bocsi, de érdeklődöm, hogy mi volt az orvosin.Én is Szhelyre mennék, és én is Önkormányzatnál lennék.

2015. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!