Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyáva vagyok, vagy jól teszem,...

Gyáva vagyok, vagy jól teszem, hogy hagyom ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval van a suliban egy lány (alattam jár), akihez az utóbbi időben kicsit közelebb kerültem. Először csak felszínes dolgokról beszélgettünk, de egyre többet... Látszólag szerette a társaságomat. Majd találkozgatni, randizni kezdtünk, a legutolsó randin szájon is csókoltam, amit nem ellenzett.


Viszont megtudtam, hogy ezzel párhuzamosan egy másik pasival is találkozgat. Azt tudni kell rólam, hogy én visszafogott, visszahúzódó típus vagyok, de mégis sok barátom van, mindenki azt mondja, hogy komolyan lehet velem beszélgetni, talán ez a lány is ezért szeretett velem lenni. A másik pasi viszont tipikus ez a felszínes, felnyalt hajú, gitározós nyálgép az én szememben, akiért rajongnak a csajok.


De az a lényeg, hogy amikor ezt megtudtam, akkor nem hívtam el többet sehová a lányt, és hiába keresett, lekoptattam, és a végén megsértődött rám. Szóval most úgy áll a helyzet, hogy én ilyen féltékenykedő, gyáva alak vagyok, aki nem küzd érte.


Én ezen nevetek :D Hagyjuk már. Nem fogok ilyen játékokba belemenni... Csak a mesében meg a nyálas amerikai sz@r tinifilmekben van ilyen... Nálam viszont csak akkor játszik egy lány, ha csak én vagyok neki, ha másokkal is elkezd kavarni, akkor felőlem mehet a fenébe.


Viszont sok barátom szerint gyáva vagyok, hogy csak így hagyom, és valahogy tényleg úgy tűnik a dolog, hogy megszereztem volna a lányt, ha nem jön a másik fiú, azaz "legyőzött", lecsapta simán a kezemről a lányt. És ez valahol mégis rossz érzés, sérti a büszkeségemet, és rossz érzés őket látni, hogy egymás s**ggében vannak azóta is :S


Most mit tegyek? A büszkeségem azt mondja, hogy jól cselekedtem, viszont mások szemében gyáva vagyok, egy nyomi, akit az erősebb hím kitűrt a nőstényért való küzdelemben. Persze nem ilyen drasztikus a helyzet, de mégis így jön le másoknak. Ha viszont nekimennék a gyereknek és behúznék neki, akkor csak azt bizonyítanám be, hogy mégis érdekel a lány. Egy ilyen lány viszont, aki ilyen helyzetbe hoz engem, nem tud érdekelni.


Mit tegyek hát?



2015. ápr. 19. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Győzzön a legjobbik törp!"
2015. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gyávaság,jól tetted.Nem érdemes ilyen csajokra időt és energiát fordítani mert csak te fogsz csalódni.Le van szarva majd jön másik aki tudja mit akar aki nem fog rajtad kívül még 20 csávóval találkozgatni.
2015. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondolom.


Csak az a baj, hogy azóta (pl. tegnap is), ha elmegyünk valahová kocsmázni a haverokkal vagy valami, és látok egy csajt, akkor már azzal poénkodnak a barátaim, hogy ne is nézzek rá, mert jön az a nyálgép és lecsapja a kezemről :D


Egyszerűen úgy jöttem ki a szituációból, hogy én vagyok a béna, akit csak úgy ki lehet túrni, és ez ilyen általános nézet lett az osztályban/iskolában (azoknál, akik tudnak erről a dologról).

2015. ápr. 19. 15:50
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg nem is erről van szó!

Egyszerűen a "kanbüszkeségem" is csorbát szenvedett... Hogy is mondjam. Mégiscsak rosszul esik, hogy vannak ilyen bunkó emberek. Látja, hogy ismerkedem egy lánnyal, akkor hogy van képe bepofátlankodni és a nőmre vetnie magát?


Én soha nem tudnék másokkal ilyet tenni, nem is csináltam ilyet senkivel, és nem is fogok! Ha látom, hogy valakik ismerkednek, nem kezdek el a lánnyal flörtölni. Olyan egy gusztustalan, kiábrándító dolog ez! El vagyok keseredve, emberundorom van! Nincs is kedvem semmihez, egész nap a szobában ülök és a fejemet fogom. De nem azért, mert elvesztettem a lányt (azért is), hanem inkább, mert ilyen emberek vannak.

2015. ápr. 19. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a többiek véleményével,semmi közük az egészhez elöbb-utóbb úgyis leszállnak a témáról.
2015. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor is bánt, hogy én itt kesergek ezen, miközben ők meg lehet, hogy boldogan smárolgatnak valahol és röhögnek rajtam... Áhh, na mindegy. Most hogy ilyen szépen válaszolgattam a kérdéseim alá, megyek és sétálok egyet :S
2015. ápr. 19. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
# 4 Nem szép dolog a sráctól,de hát tartja a mondás pénz és nő esetében nincs barátság és szabályok.Sajnos ez ilyen.Én is jártam már így,nekem volt,hogy ténylegesen "barátom" nyúlt le egy olyan csajt akit már évek óta szerettem.Megy tovább az élet nem érdemes túl sokat lelkizni rajta egyszer fennt egyszer lennt ennyi.
2015. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A másik srác szempontjából pedig valószínűleg te voltál a nem kívánatos elem, de mivel önként feladod ja, ő fogja kúrni a csajt helyetted.
2015. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Önként feladom? De mit? Nekem semmi kedvem nincs itt a nőstényért küzdeni mint valami természetfilmben. Én csak egy kapcsolatra vágytam egy olyan lánnyal, aki csak én számítok. Ha viszont más is jöhet a képbe, akkor nekem egy ilyen lány nem kell... Na, tényleg megyek sétálni, az a baj, hogy hol így érzek, hol úgy....
2015. ápr. 19. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és idősebb nálad azt hisszem (24 év). Én azt mondom hogy nem érdemes olyan csajra időt pazarolni aki egyszere több vasat tart a tűzbe. Tiszteségtelenség veled és magával szemben is. Inkább probálkozz be egy másik csajnál aki normálisabb és akiben megbízhatsz.

Van az életben olyan sokszor is hogy úgy érezzük hoyg elártuak bennünket, hogy sérül az önbizalmunk. Hát túl kell lépni ezen. Szerintem túlságosan büszke vagy és hát emiatt jó párszor fogsz koppani az életben. Mindig lesz jobb, ügyesebb, talpraesettebb, sikeresebb és ravaszabb nálad. Nem vagy te véletlenül március-április-május eleji születésű? :) A Kosok és Bikák ilyen büszkék.

Hány éves vagy?

2015. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!