Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól teszem, hogy hagyom az...

Jól teszem, hogy hagyom az egészet a francba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki kb egy hónapja teszi nekem a szépet és jót. Bele is ültetett rendesen a hintába. Viszont nemrégiben tett egy olyan kijelentést pasi ügyben, hogy "van még pár jelentkező". Én ezzel úgy vagyok, hogy nem fogok sorba állni, sem versenyezni senkivel, annál azért kicsit többre tartom magam, így gondoltam megbeszélem vele a dolgokat.

Le is szerveztünk aznapra egy beszélgetést, miszerint ha hazaérek, írok és személyesen megbeszélünk mindent. Hazaértem, írtam, azóta se válaszol, pedig látta az üzenetet. Arra se volt hajlandó, hogy valami kamu dumát kitaláljon, ergo felültetett. (ez szombaton történt)

Azóta nem keresem, nem is érdekel, de sokat gondolok rá...

Jól tettem?


2015. febr. 4. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted.
2015. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kisboltos ***** válasza:
Van ilyen. gyorsan keress egy másikat, akkor hamar elfelejted.
2015. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a r ibit!
2015. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad
2015. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csajok jórésze szereti, ha a férfi hülyét csinál magából értük, és akkor a csajoké az erkölcsi győzelem...

Nem valószínű, hogy sok jelentkezője lenne, legfeljebb egy dugás erejéig, főleg úgy, hogy ő tette neked a szépet.

Csak ki akart próbálni, mennyire gondolod komolyan a dolgot, de a fiúk jórésze ideges lesz az ilyen fajta próbatételektől(én is)

2015. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!