Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek még ki mindig...

Miért nézek még ki mindig úgy, mint 14 évesen? 19F

Figyelt kérdés
Nézem az előbb vissza a 8-os ballagási képeket, hát esküszöm, semmit nem változtam. 5 év alatt, szinte egyáltalán semmit. Legalábbis arcra.. Nőttem kb 3 centit, meg felszedtem 10 kilót, arcszőröm nagyon minimális, régen még csak bajuszka nőtt, már egy picit látszik az államon és pajesz alatt, ezen kívül semmi. Más is van így? Engem idegesít nagyon...
2015. ápr. 21. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Pacsi. Minden passzol , velem is ugyan ez van. És én is 19 vagyok.


Én elkönyveltem magamnak azt , hogy majd felnőttként pozitívum lesz :)


Tedd ezt te is!

2015. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tőlem még mindig elkérik a személyim :)Én sem változtam semmit sőt nem rég néztem vissza a képeimet 9 év alatt ugyan úgy nézek ki mint most.De optimista vagyok nem öregszem semmit :)25/L
2015. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 vagyok és ugyanez a helyzet velem :(
2015. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párom is úgy néz ki, mint egy 17 éves, ha nincs szakálla és felzselézve a haja.
2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, lehet nézni a jó oldalait, de én inkább néznék ki 19-nek 19 évesen, mint 16-nak.

Tőlem is elkérik a személyit mindenütt. Voltam már párszor dohányboltba, eddig 2x nem kérték el a 100-ból kb.

2015. ápr. 21. 14:23
 6/7 anonim válasza:
Pont fordítva van nálam xD. 8 évesen 14-nek néztek, most meg 12 évesen mindig nézek ki minimum annyinak.
2015. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8 éves kor és 12 éves kor között legalább nőttél 15 centit. 8 évesen nehezen hiszem el, hogy 14 évesnek néztek. Egy 14 éves fiú legalább van 165 centi körül, annyi kétlem, hogy 8 évesen voltál.
2015. ápr. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!