Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 28 évesen Legózok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 28 évesen Legózok és rajzfilmeket nézek? Lányok szemében ez irritáló nagyon?

Figyelt kérdés
Van modellvasutam is. Azzal is sokat játszok.

2015. márc. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem ciki dolgok, de az már ciki, hogy ezek szerint 28 évesen nem volt még barátnőd.
2015. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajzfilmben a Jimmy Neutron a kedvencem.
2015. márc. 23. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt még sajnos valóban... Tudom hogy ciki, de még lesz remélem.
2015. márc. 23. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 éves nő vagyok, aki rajzfilmeket néz, mangákat olvas meg rajzol, a szintén 31 éves vőlegényem meg legózik és makettezik. Mi baromira jól elvagyunk így, megvan az összhang. És szerintem én 80 évesen is fogok rajzfilmeket nézni. :)


Amíg olyan csinálsz, ami neked örömet szerez és nem ártasz vele másnak, szerintem azt csinálsz szabadidődben, amit akarsz. Az önazonosság nem ciki, az én szememben inkább az a ciki, aki folyton azon görcsöl, hogy mit fognak róla gondolni mások, és emiatt nem meri azt tenni, amihez igazán kedve van.


A modellvasút meg nagyon jópofa szerintem, én is szívesen játszanék vele :) Sajnos az én párom tankokra specializálódott, az kevésbé érdekes nekem. :)

2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2015. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!