Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Jennifer Lawrenc...

Mit gondoltok Jennifer Lawrence-ről? (Éhezők viadala, Napos oldal, Hallgatás törvénye, Amerika botrány, X-men)

Figyelt kérdés
Szép? Szexi? Tehetséges? Vicces?

2015. ápr. 24. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép, szimpatikus, de kissé túlértékelt.
2015. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róla, hogy iszonyúan megkúrnám.


35 leszbikus

2015. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Semmi,totál semmi ez a lány.


23/F

2015. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Jók voltak a kiszivárgott meztelen és kúrós fotói:)
2015. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Szép, de olyan üres a tekintete. Valahogy mindig olyan... "döglött hal" nézése van, mint aki csak úgy van. Most erre lehet, hogy valaki azt fogja mondani, hogy szexi de nekem jobban tetszik, ha valakinek élet van a szemében, látod, hogy figyel, hogy ott van. Egyébként a hangja is olyan. Vagy kiabál, vagy monoton hangon beszél.

A média sztárolásokról megvan a véleményem, legyek az Jennifer Lawrence vagy a másik száz. Júj, pizzáról beszél, már századszorra! Őszintén, kit érdekel? Aztán megy a túlspilázás, hogy ez azért különleges, mert a jó nők nem beszélhetnek kajáról, ami nettó baromság. Valahogy nem tartom igazán viccesnek, kicsit olyan görcsös nekem ez a "nézzetek rám, tök normális "cool csaj" vagyok, azt meg ignoráljuk, hogy egy egész PR hadsereg dolgozik mögöttem, hogy felépítsék ezt a látszatot".

2015. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szép, szexi, tehetséges és vicces. Én nagyon szeretem a játékát! A filmjeiben zseniálisakat alakít szinte mindig! Egyszerűen jó látni őt a vásznon mert nagyon hitelesen tud játszani. Az Éhezők viadala az ami miatt igazán ismert lett, de nekem a Napos oldalban nyújtott alakítása miatt marad emlékezetes (nem hiába kapott érte Oscart) . Szerintem szép csaj különben. Nem egy agyonajnározott szexbomba hanem egyszerűen csak szép. Ő szerintem inkább a színészi tehetsége miatt emelkedik ki az átlagból. Megérdemelten lett ismert szerintem. Nagyon remélem sok filmben láthatjuk még majd újra! Plusz az énekhangja sem utolsó!
2015. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen! Én is nagyon szeretem. Remélem még sok filmben fogom őt látni!
2015. máj. 26. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon tehetséges, az meg hogy szexi az már nézőpont kérdése.
2015. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Hihetetlenül idegesítő jelenség (a viselkedése, a manírjai, a erőltetett játéka stb. miatt)
2016. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Én azt gondolom, hogy szépnek szép, viccesnek vicces (de nem nagggyon-nagyon vicces, csak minimálisan... csak manapság annyira azt várják el a nőktől, hogy a humorérzék merüljön ki abban, hogy a pasik viccein nevetgél, hogy már sokkoló hatása van annak szinte, ha egy nő mer viccelődni).


Tehetségesnek is az, de kicsit túlértékelt sztem. De mindig ez van egy új korosztálynál... vki csinál egy jó filmet, felkapják, és megkapja az összes korához illő jó szerepet, pedig azért akad sztem még sok hasonlóan tehetséges fiatal színésznő. Ezért kicsit visszás ez a minden csapból ő folyik dolog... de ez nem az ő hibája inkább, hanem a hollywoodi gépezeté.

2016. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!