Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság minden idióta ember a sztárok mesztelen képeit keresi a neten?

Figyelt kérdés

Szerintem felháborító hogy pl: Csomó kérdés van

pl:

-Jennifer Lawrence meztelen képeit hol találhatom meg?

-Honnan tudom letölteni Emma Watson Yovo, vagy meztelen képeit vagy valaki elküldi?

-Hol találom meg Miley Cryus meztelen képeit?


Tudom hogy az ilyen képek egyébként photoshop meg hasonlók de akkor sem hiszem el hogy ilyen idióták az emberek persze ez csak az én véleményem ti mit gondoltok erről?



2015. ápr. 9. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd az idiótákat!
2015. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy enekesno akit imadok :)) sosem kerestem ra ilyenekre(valoszinu nincs is meztelen kepe a neten).

Szeretem es tisztelem.

2015. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hogy manapság miért keresnek ilyenekre?

Mert a manapság előtt nem volt internet. De hidd el az embereket az ilyen dolgok 30 éve is érdekelték.

2015. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"sztárok mesztelen képeit"


Azért, mert a sztárok meszes képei senkit sem érdekelnek.


MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen MeZtelen

2015. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyrészt a képek egy része egyébként nem photoshop.

Másrészt pár "sztár" mint pl. Miley mással már nem tudja mivel felhívni magára a figyelmet,mert már a kutyát sem érdekelné,ha nem lenne felhajtás körülötte a pucér képei miatt. És ugye vannak az olyan sztárok,mint pl. Jennifer Lawrence akik felhőben tárolják az ilyen képeiket,mert azt hiszik nem tudják feltörni.

2015. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
A kíváncsiság gyötör hogy láthassak végre egy meszes sztárt természetesen ruha nélkül.
2015. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!