Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arab fiúkról mit tudtok?

Arab fiúkról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Igaz történet? Nagyon tetszik egy arab osztálytársam. Én 15/L ő 16/F. Valaki valami tipp? Hogy tudnám megszerezni? Mit kedvelnek? Amugy csak felig szír! :) elore is koszonom.

2015. ápr. 27. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

"Amugy csak felig szír!"


Mi a vallása? Ez határoz meg mindent. Ha muszlim, akkor nagypofájú, megbízhatatlan, egoista szájhős lehet a srác. Egyéb esetben viszont vedd úgy, mintha magyar lenne.

2015. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig ha jol tudom muszlim. Milyen vallas van meg ott? (Nem vagyok nagyon jartas ebbe)
2015. ápr. 27. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a szíreket nem ismerem, de van muzulmán ismerősöm. Van közöttük normális is, gondolom ott is embere válogatja. Akiket én ismerek, nagyon vendégszeretőek, barátságosak, de kicsit sumákok, szeretik jobb színben feltüntetni a dolgokat és persze alkudozni. (Meg az ismerősöm rettentő makacs, ez nem tudom csak rá igaz-e vagy mindenkire).

Az osztálytársad itt nevelkedett, gondolom, mivel ezt a szokást és kultúrát látja az oviban, iskolában, inkább olyan lehet, mint egy magyar fiú.

Hogy tudnád megszerezni? Ugyanúgy, mint egy magyar srácot.

2015. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Nekem egy szír ismerősöm van, de ő teljesen magyarként viselkedik és nem muszlim.

Az ilen félvérek viszont, ha muszlimok, akkora beképzelt kamugépek, hogy az hihetetlen.

2015. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok teljesen jártas a dologban, nekem még gimiből van egy lány ismerősöm, ő apai ágon egyiptomi. A lány itt született, európainak tekinti magát, az arab kultúra nem érdekli, hiába félig arab, a neve is az, és muszlim vallást kapott (bocs, fogalmam sincs, hogy megy ez náluk, tudom, hogy a keresztényeket születésük után keresztelik, ha akarják, de hogy a muszlimoknál ez miképp megy és hogyan nevezik az "eljárást", azt nem tudom). Na, de a lényeg, ha a fiú itt született és nem az ottani szokásokat követi, akkor talán ugyanolyan, mint egy magyar. Viszont ha gyakorolja a muszlim hitet, szerintem jobb, ha hagyod a dolgot, nem hallottam az ilyen kapcsolatról még jót.


Csak annyi tapasztalatom van, hogy az unokatesóm pár éve hozzáment egy félig szudánihoz, ők meg aztán tényleg szigorúan veszik a vallást. Az unokatesóm azóta nem beszél velem, és rokonaimtól tudom, hogy őket is kerüli, pedig előtte rendszeresen tartotta a kapcsolatot a rokonsággal. Ezt az egész dolgot a fiúval csak a szüleinek mondta el, áttért a muszlimra és titokban hozzáment a figurához. Azóta senki semmit nem tud róla, kivéve a szülőket, de ők is csak keveset. Viszont nagyon savanyú képet vágnak, ha valaki érdeklődik felőle. Annyit elmondtak, hogy az illető nekik sem tetszik, házasság után megkövetelte az unokatesómtól, hogy hordja a sarját, ha kimegy a lakásból, és hogy azért nem akar már beszélni senkivel, mert a fiú megtiltotta, hogy bárkivel is szóba álljon, aki nem muszlim, plusz rendesen elvárja, hogy minden iszlám szokást tartson be.


Ennyi ismeretem van róluk közelebbről, de én inkább kerülném, nem azért, mert rasszista vagyok, de egy arab és egy európai nem fér megy egymás mellett, ha párkapcsolatra gondolunk.

2015. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kérdést már leírtad ,nem?


A válaszom:


Valóban igazuk volt az előttem szóloknak.

Felvágos pöötsök.

Tavaly volt szír/arab évfolyam társaim. :P

2015. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Basszus, most komolyan, hogy lehettek ilyenek? Nem minden muszlim arab olyan. Vannak arab ismerőseim. Nem egy. Van köztük olyan, akitől komolyan tartottam, mert egy macskát többre tartott, mint egy nőt. De ezzel együtt a legjobb ember, akit ismerek is muszlim arab. Ott is embere válogatja. Nem mindegy, hogy hol és milyen családban nőtt fel, min ment eddig keresztül. Nem szíreket ismerek, hanem szaúd-arábiaiakat, de szerintem nem ez számít. Ott is vannak gané emberek és jók is.


Kedves kérdező, miért tőlünk kérdezed, hogy milyen? Mi innen sajnos nem tudunk válaszolni, nem ismerjük azt a fiút. neked kell megismerni, ha járni szeretnél vele. És hogy mit kedvelnek? Még nem láttam fiút, aki ne szeretné a mosolygós lányokat :D


Sok sikert a megismeréséhez :)

16/L

2015. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Na pont egy 16 éves kislány véleménye ér bármit is egy ilyen kérdésben. A tipikus magyar nő, az első arab férfitól elolvad akit meglát, mert egzotikum és lehet vele villogni a barinők előtt, az ilyen tini lányokra ez külnösen igaz.
2015. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Frászt tipikus magyar nő. És dehogy olvad el. Nem az elolvadós fajta. De a tény az tény, igenis vannak köztük is jó emberek. Mielőtt félreértenéd, nem bukok rá. ÉS ami még jobban tetszett, hogy ő tisztel annyira, hogy sosem próbálkozott be nálam. De ha te nem akarod észrevenni, hogy minden nemzet tagjai közt vannak jók és rosszak, te bajod. Lehet, hogy tizenhat éves kislány vagyok még, de legalább nem élek mesevilágban, ahol mindenki vagy jó vagy rossz. Mindenkinek megvannak a saját hibái, függetlenül az illető kilététől. Kinek több, kinek kevesebb. De ez a személyiségétől függ, nem a színétől, nemétől vagy vallásától. De tudod mi a különbség közted és köztük? Hogy beléjük szorult egy csipetnyi tolerancia.
2015. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Muszlimoknál az asszonynak kuss a neve. Tömören ennyi.
2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!