Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy több fiú...

Mit tegyek hogy több fiú vonzódjon hozzám? Tinik fiúkról esetleg tudtok mondani pár dolgot ami felkelti a figyelmüket? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból hogy lassan mindenkinek van párja és úgy érzem valamiből kimaradok. Ezért szeretném megtudni hogy hogyan lehet "úgy" a közelükbe férkőzni,mi az amit nem szeretnek egy lányon/lányban. stb.stb.

2014. aug. 26. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Még fiatalka lehetsz, de azért ne akarj kapcsolatot, mert másnak van. Ne légy irígy, se társfüggő. Előbb önmagaddal békélj meg és fogadd el, csak utána fogsz tudni értelmes kapcsolatokat kialakítani. Ez idő alatt foglalkozz magaddal, és jönni fog az. 24/f
2014. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehetne általánosítani, de a tinédzser fiú sem egy róka a tajgán, akit be lehet mérni a viselkedése alapján. Menj oda ahhoz, amelyik tetszik, dumálj vele. Szerintem ennek nincs semmi technikája, ha meg van a kémia közöttetek, úgy is menni fog ez magától is. A legjobb amit tehetsz 1. Nem görcsölsz ezen! 2. Nem azért legyen valakid, mert huhh kell valaki, mert a többieknek is van. Amúgy egyáltalán hány éves vagy? Elég fiatalkának hangzol, nem kell sietni, úgy is jön valaki előbb-utóbb!
2014. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok. Voltam tini és fiú is vagyok, ha jól emlékszem.

A tini fiúktól ne várj kapcsolatot pláne minőségit. A nagy százalékuk kínos, keserves próbálkozásokkal túl akar lenni az első szexen. Ezért is tartják meg a nőjüket. ez van.

2014. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolom tudjátok milyen érzés mikor az ember szerelmes.Úgy hogy viszont szeretik.Ezért is szeretnék valahogy közeledni egy fiúhoz,nem pedig azért mert "másnak is van" mert az nem lenne kapcsolat. De azért köszönöm. 17/L.
2014. aug. 26. 15:56
 5/7 hidra12 ***** válasza:
Amig van valakid akkor mindenki megakarkapni de miután szakitotok szart se érsz igy van fent a neten
2014. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most jöhetne az a közhely, hogy idősebb fiúkkal próbálkozz, mert azok érettebbek. (Bár volt olyan ismerősöm, aki kapásból 32 évessel kezdtek 16 évesen és azt már az én gyomrom sem vette be :P ) De ha szerelmes vagy akkor természetesen ez más lapra tartozik. Azért ilyen fiatalon a szerelem kifejezéssel vigyáznék (természetesen nem kérdőjelezem meg az érzelmeidet, mivel nem ismerem a szitut), mivel ilyen korban gyakran aposztrofálja az ember hihetetlen átütő szerelemnek a hirtelen fellángolást is, ami akár el is szállhat. De ha továbbra is ugyanazt a fiút szeretnéd, akkor én megint csak egy közhellyel tudok válaszolni: légy önmagad! Azért kell tetszened neki, aki vagy, mert te eddig nekem úgy tűnsz komoly kapcsolatot szeretnél, szóval hosszabb távon kéne időt eltöltenetek, amikor játszani valami szerepet nem éppen kifizetődő. Játssz tiszta lapokkal, akár valld is meg az érzelmeidet. Ha nem kellesz neki, akkor próbálj meg átlépni rajta. Ha úgy ahogy vagy nem tetszel neki, akkor egyszerűen felesleges a drága idődet rápazarolni. Megnyugtathatlak, hogy az életedben még rengeteg lehetőséged lesz szerelembe esni!
2014. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:

hA normalis emberrel szeretnel osszejonni akkor az ez iranyba valo gorcsoles kozben ne menj at kuvaba.

Vagy egy soviniszta baratom aki felallitott egy teoriat:

A szamara idealis no:

-nezzen ki jol, de ne legyen kuva

-ne legyen kuva, de adjon magara

-neki kikotes, hogy ne legyen face fuggo

Ja es a megallapitasa: ilyen no nincs.

Azert irtam le a velemenyet mert tanulsagos, furcsa es eleg nagy hulyeseg. Ki van sarkitva, meg minden, de tanulni csak lehet belole. 17/f

2014. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!