Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne az en hatodik érzékem?

Ez lenne az en hatodik érzékem?

Figyelt kérdés

Szoval azt tudom hogy mindenkinek van 6. érzéke.

Es mivel mindenki egyéniség, mindenkinek mas mas a hatodik

Az enyém egészen kulonleges. Mar kiskoromban észre vettem ezt. Kicsi voltam, es apukám mindig viccelődött velem. En tvztem a szobába o meg nagyon halkan be lopozott de olyan halkan, hogy se egy recseges, se egy ajtó nyikorgas, sot meg a levegő vételét sem lehetett hallani. ( a tv halkan ment szoval az nem tolta el a hangokat. Es az a lényeg hogy amikor kozel jött hozzam olyan 3-4 lépés közelbe a derekamon éreztem bizserges szeru seget. Ez a bizserges olyan érzés mint amikor tudod hogy van valaki mogotted... Es megéreztem hogy o ott van... Ugy, hogy nem írt ért hozzam... Sot lépésekre volt tőlem tőlem. Es mondom Semmi hangot nem adott ugy jött be.Es megis meg eereztem... De ezt megcsinálta velem sok even keresztül es meg es mindig eszre vettem. De ezt sokan csinaltak velem es ok is hiába.. De igy vagyok a tv vel is. Pl amikor kint vagyok es be megyek a hazba es megy a tv mar az ajtonal megerzem ( ugy értve megy hogy semmi adas.... Csak a fekete képernyő... Es a tv se zug vagy valami.. Egy hangot se ad ki.. Megis mar az ajtobol érzem.. Mindenkit megerzek.. Nem latom, nem tudom hogy ott van velem, mégis érzem hogy ott van. ez lenne az en hatodik érzékem?


2015. ápr. 29. 05:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!

De az még érdekesebb lenne ha a szellemek jelenlétét is megéreznéd.

Elmehetnél médiumnak is.

2015. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiánytalanul értek mindent, de ahogy írod, ez a hatodik érzék nálad így működik.
2015. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így működik, csak vannak olyanok, akiket ez nem lep meg, hiszen természetes. És vannak olyanok is, akiket ez hidegen hagy, fel sem tudják fogni. A jelenség az a tömegvonzásban rejlik. A nagyobb tömegű intenzitásokat mindenki felismeri és ki tudja szűrni.
2015. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hatodik érzék csak jó hallás. Vannak olyan frekvenciák pl az említett tv készülék ,ad ki olyan magas frekis hangot (trafózúgás)ami már túl van a hallásküszöbön, de még érzékelhető, nem mint hang hanem inkább érzés, mint pl az ultrahangos rovar -egér-kutya riasztók is hallhatóak. A lopakodó ember is ad ki hangot, csak olyan halkan amit az agy nem halható hangként hanem csak érzetként regisztrál.Jól jött ez régmúlt időkben mikor ragadozók elöl kellett menekülni.
2015. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyenez van, csak a homlokomnál érzem a bizsergést.

Ez nem 6. érzék, nem kell túlmisztifikálni, megérzed a jelenlétét, kész.

Azt is megérzed, ha bámulnak, nem? Most akkor mindenki "médium" lenne?

Ne már...

2015. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lopakodó ember hangot ad ki... Es azt mivel magyarázod hogy volt sokszor hogy hangosan ment a tv es megis ereztem hogy ott van. Hat figyelj. Nem akartam ezt.a.kérdésbe irni mert feltem hogy bolond nak tartottatok volna, de érzem oket is... Voltam, sot aludtam is.mar olyan házban amiben többen allitottak hogy vannak ott szellemek es nem egy estet toltottem ott... Es volt amikor ( aludtam es ereztem hogy valami mogottem van... Mert jött ez a bizserges es ez csak akkor van ha erzem hogy valaki mogottem van.... Mas házakban is voltam ahol voltak ghostok es ott is ereztem. Sot, ahol egyedül voltam napközben is... Es ez nem felelem vagy valami, mert nem.felek :) utolsó. Te értetted félre a legjobban :D persze hogy érezzük ha bámulnak hisz azt latod a.ket szemeddel meghatározott el is van bújva az illető, ha jo a szemed kiszurhatod... Es 1 nem latom Hanem érzem. 2 nem azt aki előttem hanem aki mogottem van.
2015. ápr. 30. 05:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Sot,Milliószor volt olyan is, hogy gépen dongettem a zenét, 4 db 110 wattos hangfallal, nagyon mélyet adott Azt nem hallottam volna, ha Petarda robban...:D es hol ez hol az pl az unoka ocsem bé jött dong kozbe a zene es meg akar o is ijeszten... Es hiába, õt is meg érzem.
2015. ápr. 30. 05:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó akkor van ilyen képességed, örülj neki és kész másra nem jó :) Szellemekben meg ne higgy ,oltári nagy butaság azt képzelni hogy egy hallott szelleme ott ólálkodik egy földi épületben évekig és ijesztget mert más dolga nincs.
2015. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezert nem Akartam ezt.említeni
2015. ápr. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!