Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy növeljem az önbizalmam?

Hogy növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon alacsony az önértékelésem féltékeny vagyok minden szép lányra és nem tartom magam sokra, ebből kifolyólag a szerelemben is problémáim vannak mivel nem fogadom el és nem hiszek a dícséreteknek
2015. ápr. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Tehát csak mérsékelten vagy egoista liba nem pedig iszonyatosan, mint a nők 99 százaléka? Ó mindjárt elkezdelek sajnálni.
2015. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a figyelmed a külsődről, kezdj valami hobbiba, vagy bármibe, ami érdekel és tetszik, valamint amiben fejlődni lehet és akarsz is. Ha elérsz benne sikereket, akkor egyre jobban fogod magad érezni és nő az önbizalmad is. Persze ez nem csettintésre történik majd, szóval légy türelmes.
2015. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor mégis mihez kéne az önbizalom. Tudod mit? Én hiszek benned hogy meg bírod csinálni bármit is akarsz ha mindent beleadva megdolgozol érte. Mert én mindenkiben hiszek. Ha ez nem elég akkor többet nem tudok tenni sajnos.
2015. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat szoktak mondani, hogy szeresd magad (nem félreérteni), bocsáss meg magadnak, vagy próbálj jó tulajdonságokat létrehozni magadban. Lehet jófej szöveged is.
2015. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!