Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan növeljem az önbízalmam?

Hogyan növeljem az önbízalmam?

Figyelt kérdés
Mert Jelenleg munkanélküli vagyok, és rá jöttem hogy nincs elég önbízalmam a telefonba beszélgetni amikor hívnak egy állásról. És amikor felhívnak valamikor dadogok valamikor megcsak azt mondom néha remegő hangall hogy igen meg presze. Hogyan tudnám ezt Jobbá tenni hogy joban beszélgessek még egy állás toborzoval is? Mert igazából nincs olyan nagy baráti köröm csak felszines. Néha már a házbol se merek kilépni mert félek hogy mit szólnak.

2015. jan. 19. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd körül magad olyanokkal, akik hisznek benned. A magam részéről a párkeresés bizonyul a leghatásosabbnak. Nincs annál bizalomgerjesztőbb mint hogy van valaki, aki beléd van esve és viszontszereted ugyanúgy.
2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi
2015. jan. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!