Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikészítenek a sok mocskos...

Kikészítenek a sok mocskos emberek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egyre több idóta kötekedő sértegető embert ismerek meg(nem morék) hogy az már kiakaszt, és légyszívesebben szétverném a fejét. Attól hogy valaki nem hívő és nem pogány hanem független miért kell azt mondani rá hogy te egy F A SZ vagy. És persze ne szóljak vissza mert a tanár úr rendes és 5diplomás minden tudó...


Szóval ezen kattog az agyam és ha még egyszer megsért én nem tudom mit teszek... mert ha nálam elszakad a cérna akkor ordítók és szájába ve rem..



2015. ápr. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Fiam, te valóban, egy primitív pénisz vagy. A tanárodnak igaza van bármiről is legyen szó.
2015. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmi olyat amivel magadnak is árthatnál. Sokkal élvezetesebb az olyan elégtétel amikor törvényes módszerekkel csak az ellenfél szív, míg neked meg a hajad szála sem görbül. Ha megütnéd, hiába hivatkoznál arra hogy mérgesített. Viszont én már vittem rendőrségre törvényes úton egy garázda házaspárt, és majdnem szétrobbant a dühtől amiért én a rendőrség foteljában körmeimet manikűröztem fütyürészve unalmas nyugalmamban, mert én tiszta voltam, míg ők meg azon pánikoltak hogy börtön vár-e rájuk vagy csak pénzbírság. Az utóbbi lett.

Vedd fel bizonyítéknak a szöveget. Hivatkozhatna rá hogy ezzel megsérült szegénynek a személyiségi joga, de a bíróság lesz@rja ha neki nagyobb a bűne.

2015. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2015. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
itt is sok a barom mint pl:az 1-es
2015. ápr. 29. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert ha nálam elszakad a cérna akkor ordítók és szájába ve rem.."


Én lennék a barom? Te hangzol, egy primitív agresszív állatnak.

2015. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1-es van fogalmad róla hogy ki sérteget kit?

Akkor meg, hogy írhatsz ilyet nekem, és kiforgatsz a szavaimból?


remélem meghal a családod!

2015. ápr. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!