Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálnak itt olyan...

Miért próbálnak itt olyan okosnak tűnni egyes emberek?

Figyelt kérdés

Volt rá példa, hogy feltettem egy kérdést, és azzal jöttek pár mondatom után, hogy ronda vagyok, ne irigykedjek, csúnya vagyok, ne irigykedjek(holott nem ilyen mit gondoltok rólam kérdések voltak), buta vagyok, meg ilyen selejt vagyok, meg nyomorult a életem.

Egy kérdés alapján egyszerűen jönnek itt, és jellemeznek engem. Én tudom, hogy mim van, milyen vagyok, milyen az életem, mit kell ilyesmikkel dobálózni?


2015. ápr. 24. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdésed, hogy mások miért mutogatják a szép ruháikat Facebookon. Ebből levontam a következtetést, hogy téged zavar mások szépsége és/vagy jómódja, mert ez is benne volt a kérdésedben, hogy állandóan az új ruhák így meg úgy... kicsi lány, ezt sem tudod a helyén kezelni, egy ilyen egyszerű válaszomból új kérdést írsz ki, kezdesz nevetséges lenni.
2015. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, neked furcsa, netán felháborító, ha nálad okosabbnak tünnek egyes emberek.

Én viszont azt nem értem, miért kérdezel, ha csak butábbaktól vársz választ?

2015. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy első! Pont nem erről van most szó, de gratulálok, hogy azoknak a táborát gyarapítod, akik nem képesek normális választ adni
2015. ápr. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!