Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha fiú létemre instagramo...

Gáz, ha fiú létemre instagramon követek állatos oldalakat? 16/F

Figyelt kérdés
Állatbarát vagyok, de nem tudom, hogy ezek az oldalak a lányoknak vannak e.
2015. ápr. 30. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne, csak a lányok szerethetik az állatokat?

Gondolom, ez ebben a korban még a "gyengeség" jele, valójában azok a gyengék, akik nem képesek szeretetet mutatni senki iránt.

2015. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hecarim ***** válasza:
91%

Első válaszadó jól mondja!

Figyelj, az a lényeg, hogy azt csináld amit szeretnél, nincs rosszabb annál, ha hazudsz magadnak, vagy a társadalom hatására hanyagolsz el dolgokat.

Ezek az oldalak nem a lányoknak vannak, hanem azoknak akik szeretik az állatokat, egyáltalán nem gáz.

A rózsaszín póló, az már inkább van a lányoknak, az már inkább ciki, ha felveszi egy férfi, de ez is egy olyan dolog amit mindenki maga dönt el, én biztos nem játszanék el egy lány kedvéért sem barbibabát.

2015. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sokkal kevésbé gáz, mint hogy én 30éves pasimént követem a legnépszerűbb magyar csajszis, sminkelős, picsogós vloggereket.
2015. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pancserek.
2015. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
89%
A fiúk is lehetnek állatbarátok, sőt akár állatorvosok is. Szóval nem gáz.
2015. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!