Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hatóságoknak milyen reakciój...

A hatóságoknak milyen reakciójuk lenne, hogyha egy fiú jelentené be, hogy megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem valós esemény miatt kérdezem, fanfictiont írok, és a lehető legvalóséghűbben szeretném megírni a jelenetet.

2015. máj. 1. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Szoval a sracot egy masik ferfi eroszakolta meg?Akkor ugyaau,mintha egy csaj jelenetene be.

Egy no az meg nem tudja megeroszakolni.

2015. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos zavarba jönnének,hiszen nem szerencsére nem mindennapi a megerőszakolás fiúk esetében,azon kívül teljesen az eljárásnak megfelelően intézkednének,akárcsak a lányok esetében
2015. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 1. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha nő "erőszakolta meg", azon csak nevetnének, ha férfi, akkor komolyan vennék.
2015. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Öhm...

Nő is meg tudja erőszakolni. Tárgyakkal.

(Sok SVU-t nézek.)

2015. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Férfi erőszakolta meg :D
2015. máj. 1. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#1, bár nem sűrűn hallani ilyet, de nem példátlan, hogy nő erőszakol férfit. A merevedés előidézhető és fenntartható az áldozat akarata ellenére is. Valaki viagrával, valaki technikával oldotta meg (esetleg a biztonság kedvéért zsineggel kiegészítve).
2015. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem akkora sci-fi ez:


Jogi szempontból már a nemi szervek érintkezése is befejezett erőszaknak számít. Vagyis nem kell semmi felcsatolható bizbaz vagy a férfi trükkökkel való "aktiválása"...


Másrészt pedig a kényszerítés is annak számít. Például a 60 éves főnökasszony azt mondja a 30 éves targoncásnak, hogy őt is rakja meg, ne csak a polcot, különben ugrik az állása.

2015. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha férfi erőszakolja meg, akkor még komolyabban is veszik, mintha nőt erőszakolt volna férfi, mert ugye utóbbi esetben nem egyszer hallhatja az ember hivatalos szerv szájából, hogy na de biztos azért volt, mert miniszoknya volt rajta meg túl közvetlen volt... (pl. az az ominózus rendőrségi tanácsadós videó is, ami azt sugallta, hogy akkor fognak megerőszakolni, ha iszol vagy kivágott ruhát veszel fel... pedig nekem akkor is szólogattak pl. be, amikor edzés után mentem haza 160 centihez 70 kilósan csapzott hajjal, melegítőben...). Fiúnál fel sem merül senkiben, ott azonnal intézkednek, nem keresik, hogy miért volt az áldozat a hibás. Legalábbis én így gondolom.


Ha nő erőszakolja meg, akkor sajnos körberöhögnék kb., pedig létezik ilyesmi is sajnos, és nem kellene ilyen könnyen venni. Leitatás, lekötözés, erőszakkal ráül és addig ingerli a szerszámot...

2015. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!