Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testes, kövér nők miért...

A testes, kövér nők miért szeretik ennyire a függönyruhákat?

Figyelt kérdés

Nekem is van kövér barátnőm, és természetesen nem ítélem el a kövéreket, és mindenki azt hord amit szeretne. Elhiszem, hogy nehezebb ruhát találni, viszont sokszor hallottam azt az érvet, hogy azért viselnek ilyen lelógó függönyszerű ruhákat, mert abban nem tűnnek kövérnek.

Viszont szerintem ilyen ruhában pont, hogy 2-szer szélesebbnek néznek ki. Akkor?


Csak kíváncsi vagyok. Persze kényelmes, csak a kívánt karcsúsító hatást pont nem éri el, és sokkal szélesebbnek néz ki benne az illető.



2015. máj. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Valszeg azt képzelik, hogy ápol és eltakar, de aki tényleg kövér, azton semmi nem fog karcsúsítani, de ezt persze már kínos lenne belátni.
2015. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalataim:

Először is, egy bizonyos súly felett én már csak annyit akartam, hogy ne legyen nagyon borzalmas. Testhezálló szóba se került, nem szívesen mutogattam a hurkáimat. Olcsón csak förtelmes, műszálas, tartás nélküli anyagból készült holmik kaphatók, a duci butikok árai kb. megfizethetetlenek. Konfekcióról 75 kiló felett ne is álmodjon senki. Marad a turi, ahol azért ki lehet fogni tűrhetően álló cuccokat, de ezen felül tényleg csak az olcsó, sátorszerű darabok maradnak.

Nyilván tisztában voltam vele, hogy látszik, milyen kövér vagyok, de csak annyit tehettem, hogy legalább ne legyek röhejes. És a bő cucc legalább azt sugallja, hogy viselője tisztában van a kinézetével, és nem passzírozza bele magát vékonyaknak való ruhákba.

Pokolian xar dolog egyébként...

2015. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is sokszor már csak arra mennek, hogy a lehető legkevésbé legyen borzalmas. Tényleg nehéz megfelelő ruhát választani ilyenkor.
2015. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy X tengelyen szélesebb lesz a csípője,

de Z tengelyen nem látszik annyira hogy kiáll a hasa.


Tehát úgy olyan egyenes lesz a teste, kevésbé domború.

2015. máj. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan nő, aki túlsúlyos ugyan, de szép alakja van, nem olyan elfolyós (ezt nem tudtam jobban megfogalmazni) akkor ő még fel tud venni szűkebb, tapadósabb ruhákat is. Én is ducibb vagyok, bár annyira azért nem. Én (körte alakom van) például sokkal jobban érzem magam egy alakot követő felsőben és egy csőfarmerben mint egy lenge tunikában és egy bő nadrágban mert tényleg csak nagyobbnak tűnök benne. Szerintem egy körte, homokóra alakú nőnek ezek nem előnyösek mert csak elrejti az alakjukat. Azonban egy alma alkatú nőnek vagy mondjuk egy erősebb, molettebb nőnek előnyösebbek lehetnek ezek a "függönyruhák", egy alma alkatú nő inkább mellben és hasban erős, de a dereka nem túl hangsúlyos ezért szerintem egy bővebb tunika jobb választás mint egy tapadósabb felső, ami kiemeli a hurkákat.
2015. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!