Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar másokat hogy...

Miért zavar másokat hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Nem adok más véleményére. Gimis vagyok és volt olyan hogy tesiztünk és miközben röpiztem hallottam hogy kibeszélik a külsőmet. Akkor is arrébb mentem, hogy ne halljam. Nem értem az ilyen embereket. Miért zavarja a többieket hogy vastagabbak a lábaim, a karjaim, a derekam? Mi közük van hozzá? Amúgy 15/L 165,5cm 71kg
2015. jan. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A kövértől távol állsz, esetleg kicsit husisabb. Mert ebben a korban a külső a minden, később majd alább hagy ez a fajta ítélkezés. Legalábbis azoknál, akik nem csak a külsőségeket értékelik. Mellesleg lehet a teltebb is szép, csak most épp nem az az ideál.
2015. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha van is rajtad felesleg az max 5 kiló, szóval nem vagy kövér

De hát ilyen az emberi természet, a "csorda" kibeszéli az éppen ott nem levőt vagy kivülállót. Nem kell figyelembe venni, csak akkor ha vannak jó beszólásaid akkor lenyomhatod őkett szájkaratéban, de többet nem érnek

22/F 165 cm 65 kg

2015. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell velük foglalkozni, mindig voltak és lesznek is ilyenek akik a másik szemében a szálkát míg a sajátjukban a gerendát sem... Én is voltam így vele de idővel mindez elmaradt... 20/L 160kg/73kg
2015. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D sajnos még pár évig hallgatnom kell őket. De nagyon jól tudok szórakozni mikor reggel felpakolok kajával és direkt a szemük láttára elfogyasztok 2 csokit, 2 szendvicset és fél liter teát vagy kakaót, aztán közlöm a mellettem ülővel hogy éhes vagyok. :D olyankor nagyon néznek.
2015. jan. 29. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért van humorod. :) Nagyon helyes. Bárcsak én is ilyen tökös lettem volna a te korodban.


Tudod, kik szoktak a mások testével törődni? Akik önmagukkal nem elégedettek. Az, hogy valaki XS-es ruhát hord, még soha sem hozott senkinek lelki békét. Az belülről jön. Csak azért nehezebb megdolgozni, mint a vékony derékért.


Ezért azok az emberek, akik a boldogságot a külsejüktől várják, de nem kapják meg, utálják azokat, akik boldogot, mellette még nem is sanyargatják magukat. Az ő szemükben a kinézet a boldogság, akkor más hogy lehet boldog, aki nem is tesz a külsejéért?

2015. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

mert ilyenkor az ellenkező nemnek tetszés igen fontos dolog az életnek ebben a szakaszában.

szinte minden e körül forog.

te meg gyakorlatilag teljesen kivonod és ellehetetleníted magad ezügyben mert pasid így nem lesz.

és ez nem hétköznapi dolog,ahogy az egészségtelenség és a fiatalkori cukorbetegség,inzulinrezisztencia sem vonzó.

felelőtlenség ilyen fiatalon tönkretenni magad.

2015. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen csak keresnek mindig avlakit, akibe beleköthetnek, hogy ne a saját problémájukkal kelljen foglalkozniuk. Nem vagy kövér, csak húsos, de azért a 2 csokit redukálnám a későbbi egészséged érdekében. Lehet, hogy a stílusod vagy az zavarja őket, hogy okosabb vagy, jobb tanuló, vagy jobb ruháid vannak, ki tudja. Ne foglalkozz vele, mert azért csak zavar, ha leírtad....A léyneg hogy barátaid is legyenek, ne csak ellenségeid.
2015. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy alapjában szép adottságaid vannak, és nekik nincsenek, és irigykednek, hogy helyettük miért egy kicsit husisabb lánynak van ilyenje, és az miért nem becsüli meg ezeket az adottságokat, és miért nem fogy le?
2015. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó csaj lehetsz;)
2015. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
01:19 bekaphatod a kisujjamat több mint 1 éve van barátom és neki tetszem. És vastagabb a derekam az övénél, de még is szeret:D többieknek köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 30. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!