Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öcsém hazudik, mit lehet...

Az öcsém hazudik, mit lehet tenni, betegségnek számít?

Figyelt kérdés
Amióta beszélni tud ő hazudik jelenleg 19 éves, de a saját bnőjének 20at hazudik. Gyerekként olyanokat hazudott csak h mindennap borsófőzelék van a suliban, volt h eljátszotta, h elájult és sose akarta meghallani ha szóltunk neki elis lett vive hallásvizsgálatra ahol kiderült h csak úgy tett mintha nem hallana.. Mostanában viszont olyanokat hazudik, h dolgozik amikor nemis(hétvégén) van akinek azt hazudja van kocsija, na a lényeg, h szerintem minden nap hazudik vmi apróságot aminek semmi értelme, mert ha megmondaná az igazat nem lenne belőle baja így viszont minden létező embernek történeteket talál ki.. Ideig azt hittük kinövi, de még mindig nem érti meg, h semmi szükség hazudni.. Rengeteg dolgot mesélhetnék még, h miket kamuzik és igazából magának árt vele, de ha éppen rólarólam vagy esetleg másokról hazudik valakinek azzal nekünk is árt hiszen az alapján fognak megítélni az ismerősei,bnője. Ja és folyton lebukik, de mindent tagad. Előbb utóbb nagyobb baja is lehet ezekből.

2015. máj. 2. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ismertem ilyen embert. Az is mindig vetített valamit. Aztán olyan sikeres lett, hogy keresett hát szerintem nem kevés pénzt. Több kontinenset is bejár a "tudásával". (azért írom zárójelbe mert az is tele van érdekes körülménnyel) A lényeg viszont hogy bőven tudna mire felvágni, ha akarna, de még így is talál ki hazugságokat. Szerintem ez betegség amit max szakember tud kezelni.
2015. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobbnak akar feltűnni mások szemében, és szórakoztatóbb akar lenni, nem vállalja fel saját magát, mert talán szégyenli a valóságot.
2015. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De pl amikor van itthon két üdítő és az egyik eltűnik, senki nem baszná le csak full simán megvan kérdezve, h ő itta-e meg képes azt mondani, h nem, de még akkoris tagadja mikor már látod, h a szobájában van az üres üdítős doboz :D és amúgy ilyen kaja pia ügyben rengeteget hazudik bár főleg azért,mert sokszor olyat eszik meg ami nem az övé. Ezt a szórakoztatóbb akar lenni dolgot értem, csak sokszor annyira kis dologban hazudik, h attól nem lesz menőbb csak simán eggyel több kitalációt kell megjegyeznie.
2015. máj. 3. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!