Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi érdekel? Mit fogatsz el?...

Molnar1990 kérdése:

Mi érdekel? Mit fogatsz el? Mit gyülölsz? Vágy? Mi után sóvárogsz? Imádság? Vagy Eskü? Mit akarsz valójában?

Figyelt kérdés

Ki tud ezekre a kérdésekre válaszolni?


Én ezekre a kérdésekre nem tudok őszintén válaszolni. Még magamnak sem. Nem találom a saját válaszom. Ha valaki tudja hogy tudok rájönni a válaszokra akkor írjon! Köszönöm.


2015. máj. 2. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
szinte mindenre nyitott vagyok. elfogadónak is tartom magam, de a gerinctelen embereket nagyon nem bírom. gyűlölöm, ha vmi nem sikerül. nincsenek vágyaim, hülyeségnek tartom, hogy olyan után vágyjak, ami nem fog megtörténni. nem tartom magam szenvedély betegnek. imádság, nem tudnék mire esküdni. azt akarom, hogy minden célom elérjem.
2015. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok minden érdekel. Gyűlölöm az igazságtalanságot. Egy olyan párra vágyok, akit tudok szeretni, aki szeret engem. A célom hogy megvalósítsam az álmomat, és hogy megerősítsem az egyéniségemet. Valójában egyet akarok....amit még eddig nem hagytak....elkezdeni élni.
2015. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha ezekre nem tudsz válaszolni akkor igazi nihilista vagy!
2015. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az a Nihilista?
2015. máj. 2. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Csöcsök. Csöcsöket. Úgy kimondottan semmit. Csöcsök. Csöcsök után. Ez a kettő nem világos. Csöcsöket.
2015. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam mi az a Nihilista. igazad van... teljesen illikrám... egy lépéssel közelebb kerültem a válaszok hoz.
2015. máj. 2. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nihilista vagyok.
2015. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi érdekel?

Az ami éppen foglalkoztat.


Mit fogatsz el? Mit gyűlölsz?

Azt fogadom el amit a szüleim és a társadalom láthatatlan illetve írott szabályai elfogadhatónak találnak, a saját értékrendemnek megfelelően. Ugyanezt gyűlölöm is.


Vágy? Mi után sóvárogsz?

Kifogyhatatlan pénztárca, vagyis inkább gondtalan élet után, és biztonságos szilárd kapcsolat után, amiben hosszútávon is jól érzem magam és mindig társaságot nyújt. Bár ez utóbbi most megvan.


Imádság? Vagy Eskü? Mit akarsz valójában?

Azt csak ha valakit meg kell mentenem élet-halál kérdésben.


Mit akarsz valójában?

Jobb életet a szeretteimnek és magamnak.

e haljanak meg a szeretteim előbb mint én.

Ne kelljen aggódnom minden egyes számla érkezésekor.


Meg hogy ne ilyen intoleráns emberek közt éljek, akik félrelöknek csak hogy előrébb kerülhessenek. Megvagyok hátul a sarokban, csak még úgy is félrelöknek, még akkor is ha arra is próbálok figyelni, hogy másoknak is jó legyen, hogy ők is elférjenek. Ez elsősorban egy metafóra, nem szó szerint kell érteni, bár úgy is igaz.

2015. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
e -> ne
2015. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
3as vagyok ! és akarsz változtatni ezen de vigyázz mert nehogy lelkileg legyél nihilista! mert az már nemjó ha ártassz is a másiknak!
2015. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!