Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít az a...

Titeket nem idegesít az a hüly*e,7 dayses, öregemberes reklám?

Figyelt kérdés
Amiben azt hiszik, hogy a kakaós tölteléket most találták fel, meg így örjöngenek a bácsik, hogy "ezek a mai fiatalok", stb.
2015. máj. 3. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem nézek tv-t, nem láttam sosem, úgyhogy nem zavar.
2015. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg elég gáz...
2015. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
ugyanaz mint az elsőnél
2015. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Dettó, évek óta nem nézek tévét. Probléma megoldva! :D
2015. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Am 1.és nem értem, ha nem láttad, akkor minek ide írni ezt a divat szöveget... Én sem nézek egyébkéntszinte tv-t, de ezeket a reklámokat havi 1-2 óra tvzés esetén is 10x látod mert annyira nyomatják.
2015. máj. 3. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas, mint szinte az összes másik.. Én úgyis Sparos croissant szoktam venni. :D
2015. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Engem pont a fiatalok idegesítenek akik olyan b*zisan beleharapnak a croisantba, és élvezkednek rajta.

Nem csak propaganda van a TV-be, szóval nem tudom miért nem nézik ennyien. Én is inkább gépezek, de este mindig a Comedy Centralra alszom el.

16/F

2015. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem divatszöveget írtam, hanem az életvitelem módját a TV-vel kapcsolatban. Nem kötötted ki, hogy csak olyan írjon, aki néz TV-t, ezért a válaszom nem volt hasztalan.
2015. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De. Annyira paraszt az a reklám az idősekkel szemben... maifiatalokozás, demencia, tudatlanság... mintha minden idős ilyen lenne...

de aztán a fiatalokkal sem kedvesebb. Hogy akinek fontos a hermeneutikusan lezárt csomagolás, az biztos kényszerbeteg, és akkor tuti szemüveges béna geek...

2015. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szimpi a két öreg bácsi, pedig fiatal vagyok. És ez a reklám csak rájátszik egy valós jelenségre. Más kérdés, hogy a bácsikat megjegyeztem, de az csak ebből a kérdésből esett le, hogy ez konkrétan a 7dayst reklámozza, korábban, ha megkérdezik, milyen termék reklámja is, nem jutott volna eszembe. Szóval nem érte el a célját a reklámügynökség. De a bácsik aranyosak. :)
2015. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!