Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk és akkár lányok is!...

Fiúk és akkár lányok is! Szerintetek mennyire gáz ha egy csaj fél egyes dolgoktól? A többi lent!

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ciki ha 16éves csan fél a vihartól kicsit,plüss kutyuval alszi mert muszály valamit ölelnie alvás közben(ha pasimal alszok akkor az ő karját ölelem vagy őt) és néha kissé gyerekes de ez a beszéd stílus és gyerek ártatlan nézés amikor valamit nem ért. Szerintetek ez gáz? ><
2015. máj. 7. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
szerintem az gázabb, hogy ly-vel írod, hogy muszáj
2015. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
kinek mi a ciki. Vihartól sokan félnek és van aki felnőttként is plüssel alszik. Mindenki fél valamitől, sokszor egész életében. Aki cikinek tart azzal nincs dolgod. Ennyi. Egyébként meg nagyon fiatal vagy még.Én is plüssel aludtam még ilyen idősen.
2015. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A debilen nyávogás az szerintem igenis gáz. Én nő vagyok, de nem bírom elviselni azokat az embereket, akik direkt bután viselkednek, mert az oooolyan cukiiii. Nevetséges.
2015. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon aranyosnak tűnik fiúként, de ha ezeket előre tudnám rólad, nem mernék kikezdeni veled, mert azt gondolnám, hogy meg sem fordult még a fejedben, hogy pasid legyen.
2015. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vihartól való félés nem hiszem, hogy gond, még a felnőtt idősebb emberek között is van, aki fél. Pl. én a szélvihartól rettegek.

Ami szerintem gáz, az a gyerekes beszéd stílus. (Lásd. Éden Hotelben a Mariann ahogy beszél, attól szerintem falnak lehet menni, azt kevés ember bírja elviselni!) Ha a tied is hasonló, sürgősen változtass rajta, mert menekülni fognak tőled.

2015. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok hanem ez a sejpitösen kérdezem hogy az mi? Meg ilyenek! De annyi nem nyafogok
2015. máj. 7. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, a sejpítés, affektálás nagyon gáz és nevetséges.
2015. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem affektálok! Igazából mind1 mert pasim el mondása szerint cuki és nem zavarja csak kiváncsi voltam mások mit mondanak! Animes körbe is meg kérdeztem azok szerint is aranyos itt is meg kérdeztem szerintetek gáz! Sok féle ember van! :D de azért köszi a válaszokat! ^^
2015. máj. 7. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Az animések kicsit betegek...

A leírásod alapján pedig úgy néz ki mint ha te direkt erőltetnéd ezt a dolgot.

2015. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem az animéket, viszont utálom a nyávogós weeaboo óvodásokat. Nem, nem cuki, ha úgy viselkedsz, mintha segg hülye lennél. Nem, egyáltalán. Nem vagy kawaiiiiiiii kicsit sem. Pont a hozzád hasonlóak miatt nem vagyok hajlandó gyerekes kislánykákkal animékről beszélni.
2015. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!