Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelhetők az apakomple...

Hogyan kezelhetők az apakomplexusos nők/lányok?

Figyelt kérdés

Mindig olyan csajokat fogok ki akiknek az apja vagy lelépet, vagy nem ismerte, vagy elváltak a szülők és az apa ritkán látogatja. Ezek a lányok gyakorlatilag engem"szednek fel" Az összes barátnőm ilyen volt, persze nem tudatos volt a részemről.

Szóval mi lehet az oka? a külsőm nyilván nem, mert 25 vagyok de kevesebbnek nézek ki. És az ilyen lányok pont hogy az idősebbekre buknak. Talán a személyiségemben lehet vmi? de fogalmam nincs mi! :D



2015. márc. 11. 10:47
 1/10 A kérdező kommentje:
17-21 év közöttiek az exbarátnőim, az egyiknek most 9 évvel a egy másiknak 12 évvel idősebb pasija van most..
2015. márc. 11. 10:52
 2/10 anonim válasza:
Keresgélj még ha rolad van szo
2015. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apakomplexusosakat irányítsd át hozzám :D
2015. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább keress olyanoakt, akik a fiatalabbakra buknak.
2015. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként 9 és 12 év az messze nem apakomplexus. Egy 21 éves meg egy 30 éves szinte ugyanaz a korosztály. Az apakomplexus ebben a korban 40 felett kezdődik.
2015. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Na és hogyan képzeltek el egy ilyen apakomplexusos kapcsolatot, fiúk?
2015. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert érzékeny lelkű vagy, megértő, aminek minden fiúnak lennie kellene.
2015. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az apakomplexus nem itt kezdődik, legalább 15 de inkább 20 vagy annál több korkülönbség, a nevében is benne van: apa, olyan személy aki az apád lehetne,az 9 éves korkülönbséggel nem megoldható.

Manapság nagyon keverik ezt a fogalmat.

2015. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs baj, ha egy dependens apakomplexusos lány egy olyan férfit talál, akinek meg pont ez jön be, hogy fiatal a lány, kötődik, a pasas meg ha a tenyerén hordozza és szereti, nem veri át, nem csak játszadozik vele, akkor még működhet a kapcsolat.

Nekem 15 évig tartott egy kapcsolat egy lánnyal, tehát elhihetitek, hogy nem csak a fiatal, nullkilométeres bejáratós kagylóhúst láttam benne. Nekem is sok élmény volt neki is. Ennyi.

2018. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korbácsal jól el verni öket.
2020. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!