Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romaság-többi lent?

Tuzgyuru2 kérdése:

Romaság-többi lent?

Figyelt kérdés
A roma fiúk miért mindig ilyen karate mozdulatokkal járkálnak? benne van a vérükbe,vagy valahol tanulják maguktól?

2015. máj. 7. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitív ijesztegetéssel fedik hogy fosnak , ezzel provokálnak másokat . Nincs a vérükbe semmi .
2015. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
MErt vannak o.társaim akik ha "verekedésben nyernek" mindig az a kifogásuk ,hogy a vér benne van, a vér kötelez stb
2015. máj. 7. 16:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Nah jaaa... a vére más, de épp olyan büdöset sz*rik , mint bárki más!
2015. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy bennük tényleg nagyobb az összetartás? mert úgy vettem észre, hogy ha egy cigány gyerekbe beleköt valaki, arra rámegy az egész famillia, de ha magyarba, még a legjobb barátja is alig mer közbeavatkozni...
2015. máj. 7. 17:04
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak többen mernek.

Magyarok meg nem hivják őssze a falkát.


Ki nyerne akkor?

2015. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Micsoda rasszizmus. Szerintem nem kellene általánosítani.
2015. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen rasszista vagyok, de miért? mert azzá tettek...
2015. máj. 7. 17:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Elnézést de beléd ok nélkül kötötek beléd?

Nem

Belém?:igen.


Éncsak azt általánsitotam hogy. Mi lenne ha a magyarok is őssze fognának.

2015. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A technikát használjátok a csürhe ellen , paprikagázsprét és gázpisztolyt . Ez az egyik megoldás .
2015. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem van egy félig roma barátnőm,rendesek,tiszták,tisztességesek.Dolgoznak.

Náluk tapasztaltam azt,hogy sokkal nagyobb az össze tartás. Nyilván vmilyen szinten azért is,mert ugye könnyen beléjük köthetnek. De akár családtag,barát védelmezik. Amikor voltunk discoba és egy srác nem akart rólam leszállni,szólnom sem kellett barátnőmnek hanem elhajtotta. Egyszer kérdeztem tőle,hogy ha vki engem megütne mit csinálna,azt mondta,hogy agyon verné. Vhogy sejtettem :D

Akit szeretnek azt minden áron védik.


És igen,bennünk magyarokban nincs akkora össze tartás ez igaz. Nem arról szól,hogy hívják a többit stb.

Ha több cigány össze veszik a barátaikat egymástól is ugyan úgy védik!!


Karate mozdulat meg valóban a megfélemlítés,poénnak számít náluk. Ez nem jelenti azt,hogy meg is ütnék az adott embert.Ami sajnos még barátnőmnél is előfordul,hogy szeretnek kötekedni. Mondjuk én egyből leállítom,bár ő más romákkal szokott. Magyarokba sosem köt bele! Inkább tűr,egy darabig.

2015. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!