Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretitek a csiklandozást?

Miért szeretitek a csiklandozást?

Figyelt kérdés
Egy-két indokot szeretnék rá,mert én nem tudom eldönteni,hogy szeretem-e vagy nem.Mert szeretném,de pozitív indokom nincs rá.Illetve melyik testrészen szeretitek,és melyiken vagytok a legcsikisebbek?Akár priviben is beszélgethetünk.

2015. máj. 7. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már azt sem tudom, hogy mit jelent az a szó...
2015. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az,amikor megcsikiznek :D
2015. máj. 7. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Még egy érv ami a halál mellett szól hogy az ember nem rándul össze mikor megcsiklandozzák.


Ezt felveszem a statisztikámba és mikor válaszolok az öngyilkos jelölteknek hogy hülyeséget csinálnak és már kifogytak az érvekből hogy miért is kéne meghalni akkor majd feldobom nekik hogy ezzel kellett volna érvelniük.


Ilyenkor azért nem ártana oda írni hogy hány éves vagy meg fiú vagy lány.


Nincs kedvem egy 50 éves fószerrel csikizésről beszélgetni.

2015. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14/f Így jó?? :D
2015. máj. 7. 22:58
 5/9 A kérdező kommentje:
*15 bocs most lettem annyi és elírtam XD
2015. máj. 7. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
utálom ha megcsikiznek, egyáltalán nem vicces, szar érzés
2015. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

en foleg csikizni szeretek, es azert, mert jo latni, amikor pl. ha ki van kotozve egy szemely, nem tud ellenkezni, csak nevetni es ficankolni!

csikizve lenni meg azert jo, mert folyamatosan nevetni kell tole, es valahogy felporgok tole :D

2016. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a talpamat csikizik, mert erogén zónám. Ugyanakkor csak lányoktól tűröm el. (Azt is szeretem, ha legyek szállnak a talpamra, és a mászkálásukkal csikizik.) F
2020. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért szeretem mert fétisem van rá
2023. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!