Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Melyiket szeretitek...

Fiúk! Melyiket szeretitek jobban olyan lányt aki mindenkinek beszól de szép vagy egy csöndesebb de azért megmondja a véleményét viszont átlagosan néz ki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagypofájú lányokat nem csípem. Legyen csendesebb, én is olyan vagyok. A külső meg ízlés kérdése, előfordulhat, hogy ami másoknak tök átlagos, abban én felfedezek valami különlegeset.
2015. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
A szép de beszóligatóst. Pont annál lehet érezni, hogy veled tisztelettel bánik, illetve egy teljesen másik oldalát mutatja, mint azoknak akiknek beszól.
2015. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A fölösleges beszólogatás marhára taszító és értelme sincs, viszont árulkodik a kimondójának az értelmi szintjéről.

Az, hogy valaki normálisan megmondja a véleményét az más, de a b...szogatós, megalázós beszólogatás ritka szánalmas.

Szóval lehet valaki a világ szépe kívülről, ha belülről rohad, akkor a szememben ocsmánynak számít.

Legyen normális, a szépség meg relatív.

2015. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

A második. Én se vagyok az a nagyon "nagypofájú" figura, szóval egy ilyen lány számomra maximum csak barátként jöhet szóba.

21/F

2015. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "csöndesebb de azért megmondja a véleményét viszont átlagosan néz ki" lány!

Az ilyen kérdésektől a falra mászok. Keress más helyet az egód hizlalására, mint ostoba, kontextusból kiragadott kérdések feltevése. Már a kérdésfeltevésen látszik hogy mit szeretnél válaszként hallani. Nevetséges az egész.

2015. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép
2015. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gnoomage ***** válasza:
Tényleg kicsit ego növelőnek tűnik.... de akkor én a közepet szeretem. Mind kinézet mind csöndesség...sőt talán az elsővel jobban ellenék. Nincs annál utálatosabb dolog szerintem mint amikor egy lány az én 60 mondatos élettörténetemre 1 szavas válasszal válaszol. Inkább fecsegjen és legyen bőven téma amin tudunk rágódni. Persze néha kell egy kis nyugi, de ha ezt egy csávó nem képes megoldani akkor ideje tovább képezni magát.
2015. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!