Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik azt állítják, hogy...

Akik azt állítják, hogy véletlenül jelöltek be Facebookon (és nem is ismernek), hazudnak? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem...

Én is jelöltem már be véletlenül egy csajt. Amikor szarakszik a fészbukk, nem akar lejjebb menni a hírfolyam, hiába görgetem (= pár pillanatra megfagy) és egy kicsit ingerültebb vagyok, akkor elkezdem ide-oda tologatni az egeret és van, hogy le is nyomom valamelyik gombot rajta. Na, valószínűleg azt a csajt is így jelöltem be, mert kb. két héttel később néztem a tevékenységnaplómat, mert kerestem valamit és ott volt, hogy ismerősnek jelöltem XY-t O.o És mivel gondolom ő sem egy ismerősgyűjtő, nem jelölt vissza.

Írtam neki, hogy bocsi, ez véletlen volt, természetesen tárgytalan.

2015. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telefonról azóta nem facebookozok, mióta jópár embert véletlen bejelöltem...szóval lehet.
2015. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én nem értem, hogy te hogy űzöd az ilyen idegbajokat. :D De én nem tudnék véletlen bejelölni senkit se.
2015. máj. 8. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod, amikor hadonászol az egérrel és nyomogatot, hogy "mi a f....sz van már???", mert nem akar semmit csinálni. :'DD

Aztán hirtelen megjavul és mindent egy fél pillanat alatt csinál meg, amit én ott összehadonásztam. Valószínűleg bal oldalon ("Kit ismerhetek" oszlopban) rákattintottam az oda kirakott emberek egyikére.

2015. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja sejtem, olyankor én inkább nem csinálok vele semmit. Mert multkor like-oltam valami olyat, amit nem szerettem volna.:O
2015. máj. 8. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. bal kézzel nyomkodod a telefont, akkor hamarabb előfordulhat az ilyen malőr. A like gombok, meg az ismerősnek jelolés is pont olyan helyen van, hogy ha a bal kezedet használod, akkor hamarabb leütheted véletlenül.
2015. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is jelöltem már ne véletlen embert, telefonról elég könnyű
2015. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!