Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FIUK, nektek az mennyire nem...

FIUK, nektek az mennyire nem jon ne mikor egy lany vekony, de ugy hogy se melle se segge nincs? Akkor mar legyen inkabb kicsit husi?

Figyelt kérdés

Neketek mi tetszik legjobban? Mikor egy lany vekony kb 160/ 44kg) vagy ha tobb hus van rajta(160cm/59kg)?

Tudom az ideal nagy melle formas segg karcsu has, de ha ezek kozul kene valasztani melyik tetszik jobban melyik lenne



2015. máj. 10. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a csont és bőr lányok.Van benne valami vonzó,tény.De nálam pl . ez az abszólut favorit az ilyen tipusu fenék:

[link]

2015. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a 160/44. Volt barátnőm is nagyon vékony volt, én szeretem az ilyen típust. Meg én se vagyok egy túl nagy darab ember.
2015. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szögezzük le, hogy a 160/59 még elég messze van a húsostól, de ettől még az tetszene jobban.
2015. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül is lehet kb bármelyik bármilyen.


44 kilósan is lehet jó melle, meg 60 kilóból sem mindegy hogy mennyi az izom, és mennyi a zsír. Inkább az igényesség, sportosság látszódjon rajta, nekem az jobban számít.

2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindenféleképpen vékony

Nem vagyok se mell centrikus se a nagy mell híve. Nekem tetszik a kicsit és formás mell. (egészen a közepes méretig, de a nagy nem jön be) Szintúgy a fenéknél: ott inkább a kisebbet de formásat preferálom :)

De olyan viszont még nem fordult elő velem, hogy egy ducibb lány tetszene

2015. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Garrison 2001 válasza:
100%
Szia. :) Hát, nekem inkább a vékonyabb lányok tetszenek. De azért az, akinek van vmennyi feneke - mert nyílván mindenkinek van -, de nem túl nagy, meg nekem az izmos, feszes fenék tetszik, nem a löttyedt, narancsbörös. Igazából a mell nekem nem olyan fontos, de inkább legyen kicsi, mint túl nagy. A fent leírt két csaj közül inkább a 160/44 kg-osat választanám, mert mint írtam, én a soványabb lányokat prefarálom. A 160/59 kg-on sztem van valamennyi háj. 18/f
2015. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!