Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a "Szupimester" nevezetű...

Ez a "Szupimester" nevezetű YT videós egyszerre ultra-nacionalista is és transzvesztita is?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem provokáció akar lenni.

De elégé meglepett.



2015. máj. 10. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Te figyelj dicséretnek venném ha ultra-nacionalista lennék, de nem vagyok az, a másik meg, hogy nézz utána a transzvesztita szónak, hogy mit is jelent. Kérdést teszel fel holott még a neved se árulod el, illetve nem vagy tisztában maga a kérdésed tartalmával? Gratulálok beszarika és ez nem sértés "De elégé meglepett." :)
2015. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:DDDDD


Rohadt vicces vagy!

2015. jún. 22. 15:36
 3/10 A kérdező kommentje:

Lássuk be.

Az se normális dolog ,hogy a cigányokat ,mint "más faj" kezeled.

Szerintem ez egy elégé GUSZTUSTALAN dolog!

2015. jún. 22. 15:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Már ha te vagy az "igazi" SzupiMester.....
2015. jún. 22. 15:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként én teljes mértékben elfogadom az LMBT embereket.

De az ,hogy "nagy" elfogadást "ordibálsz" közbe meg más embereket támadsz......

2015. jún. 22. 15:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg az állításaidat nem tartod egymásba ütközőnek?
2015. jún. 22. 16:06
 7/10 A kérdező kommentje:

"Kérdést teszel fel holott még a neved"


Szerinted hány ilyen kérdés van? :D


"Gratulálok beszarika"


Én is neked! :)

Direkt írtam ,hogy nem provokációnak szántam a kérdésemet.

2015. jún. 23. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Szupi egy sz@rházi semmi több.
2016. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez azért nagyon undorító kiírás volt, bárki is tette. Nem tudom miért kell egy olyan embert ismeretlenül szapulni, akivel soha életedben nem találkoztál, aki sose bántott téged. Ha pedig irigyled őt, mert pl. jó a hangja és jól néz ki, annak nem ez a kifejezés módja. Szerintem ő egy nagyon jó ember, szép a hangja, értelmesek a videói és én speciel nagyon szeretem. Ráadásul heteroszexuális nőként még vonzó "férfinak" is találom. Ezért érzékenyen érint ha bántják őt.
2018. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 2021-van, szeretnék érdeklődni a más "fajok" iránti elfogadásrodrol. És nem a nemi identitás "zavarosokról" beszélek. Ma a fehér ember a legnagyobb célpont mindenki számára, tessék már felébredni!!!!
2021. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!