Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS! Azthiszem szerelmes...

SOS! Azthiszem szerelmes vagyok a tesóm barátjába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy tesóm,és már majdnem 3 éve vannak együtt a barátjával. Ugye eddig is sokszor jött hozzánk,nem tűnt fel semmi. Aztán múlt héten,amikor jöttem haza az egyik barátnőmtől,akkor meglátott,és hazavitt. Sokat beszélgettünk,nevettünk,a tesómról szó sem volt. Lehet hogy véletlen,de gyakran megfogta a kezem és a combom. Aztán ugye facebookon is szoktunk beszélni. És az a baj,hogy úgy érzem,nem csak a barátnője kishuga akarok lenni,hanem több. Például tegnap,mikor átjött és a tesómmal "enyelegtek" csak úgy berohantam a szobámba és sírtam. Aztán bejött a tesóm,és kérdezte,hogy mi a baj,én meg azt mondtam a suliban történt valami. És a legrosszabb az egészben,hogy amikor bejött,elmondta,hogy szeretne már hozzámenni a barátjához. Jó,ezt lehet,h nem gondolta komolyan,de mi van akkor ha mégis? Mi fog velem történni? Bele fogok őrülni.

Hozzáteszem a tesóm 18,a barátja 20 éves.

16/L



2015. máj. 12. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hajrá őrülj bele, én örülni fogok neki :)
2015. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Egyrészt senki nem tapogatja a másik combját véletlenül. Másrészt tudomásul kell venned, hogy nem nyúlhatod le a nővéred pasiját akkor sem, ha beleőrülsz. Harmadrészt ki a fenének kell olyan pasi, aki a nővéremnek udvarol, de az én combomon nyúlkál?
2015. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ribi. A tesód rendes lánynak tűnik...tedd félre az érzéseidet és hagyd hogy boldog legyen....ha meg túl csapongós a fiú szólj a tesódnak.

De ha elhagyja érted vedd figyelembe hogy téged is bármikor elhagyhat

2015. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a nővéred barátját semmilyen körülmények között sem veheted el. ennél tisztességtelenebb dolog nem létezik.

azt mondom, a barátságoknál fontosabb lehet egy-egy párkapcsolat, de a testvéri kötelék szent és sérthetetlen.

2015. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha komolyak az érzéseid beszélned kéne a nővéreddel mondj el neki mindent, más különben hogyan tudnál ezen tullépni
2015. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
A csávó igazi alfahím.
2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

rrintem ezt próbáld megbeszélni valakivel. Esetleg ha van nálatok iskolapszichológus. Ő szerintem tudna segíteni.Így nem utáltatod meg magad a nővéreddel (mertha vele beszélsz erről akkor abból komoly probléma is lehet)

Minden esetre sok sikert!

18/L

2015. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Talán,sikerül túllépnem rajta,de a nővéremmel biztosan nem fogok beszélni,egy ideig,mármint erről..

2015. máj. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!