Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azthiszem szerelmes lettem,...

Azthiszem szerelmes lettem, olyan akibe nem kene, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 eve van baratom,akit mar nagyon unok,de megis felek elhagyni,uj suliba kerultem,(12.osztaly)ahol megismertem az egyik osztalytarsamat,akibe azthiszem szerelmes lettem,folyton ra gondolok,tudom hogy tetszem neki,de nem taplal olyan erzelmeket irantam mint en o iranta,lehet azert is mert tudja hogy van baratom,de volt olyan ora is amikor mellem ult es egesz vegig fogta a kezem :/ az a baj vele,hogy nagyon fiatal,es nem kell neki meg komoly kacsolat,tobb csajjal is beszelget (allitolag csak baratok).felek elhagyni a mostani baratomat,mert o biztos,es ha elhagyom a masik miatt lehet en fogok pofara esni :/ megcsalni pedig felek,de sokaK szerint meg kene tennem,mivel ezen teren is nagy problemaink vannak,3 eve elunk egyutt es nem tud eljuttatni a csucsra.. :/ nem tudok nyitott lenni egy uj kapcsolatra ha meg a mostani 17 evvel idosebb baratommal egyutt elek :/
2014. szept. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Huha, 17 evvel idosebb barat? Szoval a pasid 2x annyi idos mint te? Szerintem ez igy nem lesz valami jo...

Amugy, orgazmus...Ez altalaban fejben szokott eldolni es mivel te nagyon nem vagy rahangolodva a mostani parodra ezert a budos eletbe nem fogsz eljutni a csucsra vele. Azert ezt is szamitasba kell ved, ha vele akarsz maradni.

Szerintem a megcsalast ne valaszd, az mindkettotoknek rossz. Neki azert rossz mert megcsaljak, neked azert mert igy sosem fog osszejonni veled az osztalytarsad. Tudod, neki nincs semmi garanciaja arra, hogy ot majd nem csalod meg mikor megunod. Szoval csak egy numera leszel neki. Szerintem lepjel tul a mostani parodon, mond meg neki, hogy neked ennyi eleg volt es keres mast. Ha pofara esel ennel, akkor mi van? Igy jartal, jon mas, de legalabb szabad vagy.

2014. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,nagyon jo lenne szabadnak lenni,csak felek hogy megbanom,ha elhagyom a mostanit,tudod...nekem nincs se csaladom,se senkim aki tudna nekem segiteni...sajnos fuggok tole,nincs hova mennem ha elhagyom,igy kozosen tudjuk fizetni az alberletet,de ha elhagyom?hova koltozok?200eurobol ami keresetem van nem tudom egyedul fenntartani magam,mas pasi olebe meg nem akarok egybol hullani...kell egy kis ido amig tullepek a mostanin.felek ha elhagyom rossz dontes lesz
2014. szept. 25. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Megis mi vesz ra egy tini lanyt, hogy az apja kororsztalyabol valasszon? Dobd a francba, es legyel olyanokkal, akikkel egy szinten vagy, mert csak abbol lesz normalis kapcsolat.
2014. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ amikor osszejottunk nem gondoltam vegig normalisan az egeszet,es mostanra mar eleg keso,mert osszekoltoztunk,megszoktam ot,es o volt az elso is..vajon ezert esik leginkabb nehezemre elhagyni ot?mar volt olyan hogy szakitottunk 1 hetre de a vegen mindig megsajnalom,es kibekulok vele.pedig vannak egy csomoan,(fiuk)akik konyorognek hogy menjek veluk inni egy kavet vagy barmit,es en mindig elutasitom oket,pedig a baratom nem is tisztel,es nem becsul,hot paraszt :)) mar bocs a kifejezesekert,de olyanokat csinal,hogy veszekedik ha van 1 nap mikor elfelejtem levinni a szemetet,vagy este fekszunk az agyba es o fingik :-& hiaba mondom h szokjon le ezekrol a gusztustalan dolgokrol,nem erdekli... :( engem pedig nagyon idegesit,es irrital meg az is ahogyan beszel,ahogy magyaraz :P sztem itt mar nagy bajok vannak,nagyon meguntam es nem szeretem,de ha ugy lenn hogy szakitunk megint hianyzona,ez azert van mert o volt az elso? :/
2014. szept. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!