Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyi idő alatt tanul meg...

Ki mennyi idő alatt tanul meg 43 oldalt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
2 nap :)
2015. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43 oldal mit?
2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mi az a 43 oldal. Mondjuk elméleti fizika, vagy történelem.

És ennek is a lényegét kell tudni, tehát még le lehet rövidíteni, vagy ez már alapból kijegyzetelve lett ennyi.

Szó szerint kell-e tudni, vagy elég, ha saját szavaiddal el tudod mondani stb. stb.

Rengeteg tényező van.

2015. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szaraz az anyag mint ahogy az elottem levo irta, akkor 2 nap. Ha olvasmanyosabb akkor 1.
2015. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyi idő alatt. Ránézek "áá inkább neki se kezdek".
2015. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kb egy óra. Aki két nap alatt tanulja meg, az enyhén szólva h ülye. Egy nap alatt 10db 300 oldalas könyvet megtanulok.
2015. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ejha, előző :O És milyen típusú szöveg?
2015. máj. 14. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez most középiskolás korra, érettségire, vagy olyan emberre vonatkozik, aki már egyetemista vagy pedig nagyon sokat olvas ... mert a tanulási szokások hihetetlenül meg tudnak változni... 1 éve volt csak nekem a 12. szóval tudom, hogy annak ellenére, hogy jó voltam "magolásban" 43 oldal azért rengetegnek számított, mondjuk a tipikus töri tz-kre azért volt vagy 60 oldal, é megtanultam 2-3 nap alatt kívülről. De aztán mikor egyetemre jöttem, mintha valami "agyátültetésen" vettem volna részt. Egy bioszos vizsgámra 1200 oltalt 2 nap alatt tanultam meg, és közben aludtam, főztem, mostam stb. tehát nem egész nap. Máskor egy olyan vizsgára, amihez közöm nem volt, középiskolában sem tanították, műszaki, és hihetetlen nehéz 90 tételem(nem egy oldalasak) volt és arra összesen kb. 1-2 napot készültem... Na ez regény volt :D
2015. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maximum egy nap, ha a szöveg tök ismeretlen. Különben kevesebb.
2015. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!