Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg 1000...

Hogyan tanuljak meg 1000 oldalt rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

1000 oldalt kellene megtanulnom összesen (ez már tényleg a lényeg). Eddig nem igazán volt időm tanulni, így most kellene megoldanom. 15 napom van rá. Jó eredményt kell elérnem, a vizsga pedig írásbeli lesz.

Neketek milyen tapasztalatotok van, hogy kezdjek neki. Ha voltatok hasonló helyzetben megosztjátok? Titeket mi motivált?



2015. ápr. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj, ahogy szoktál. Naponta egy 65-70 oldal, nem nagy cucc.
2015. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000 oldalt nem lehet megtanulni 15 nap alatt. Tartósan még a felét sem. Bár lehet én vagyok lassú... Azért sok sikert!
2015. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 oldalt tanulj meg, az utolsó 5 napban meg csak ismételd. Vagyis. Reggel 6-kor felkelés, futás két kör vagy 15 perc torna, majd tartalmas reggeli. 7-kor nekiállsz és 100 oldalt elolvasol, kijegyzetelsz, színes rajzokat készítesz. 10 órakor fél óra lazítás, gyümölcs evés, 5 perc torna. Fontos, ahhoz hogy fogjon az agy! Délig folytatod a jegyzetelést, rajzolást. Ebéd, majd 1 órától 3.-ig a neten nézegetsz a témához kapcsolódó dolgokat, hogy más szemszögből is ráláss a dologra, képek, érdekességek, stb. Aztán 3-kor fél óra pihi. Majd az intenzív memorizálás fél 4-től este 8-ig. Este 8-tól már semmi tanulás! Csak pihi és minél több alvás, hogy másnap megint fel tudj kelni 6-kor. Az motivál, hogy elképzelem, hogy olyan jegyet kapok a tárgyból, amiről álmodni sem merek. :) A kihívás jó és ha sikerül még jobb!
2015. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!