Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a felszín és a külsőségek...

Csak a felszín és a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal pár a szomszédunkban,mikor odaköltöztek minden oké volt náluk,mi is jóban voltunk velük.Nemsokára megszületett a kisfiuk,és kb. 3 éves volt mikor nagy balhé kerekedett miszerint a férj félrelépett.Azóta kb. 1.5 éve,egyfolytában üvöltözik a csaj a férjjel,takarodj anyádhoz,el akarok válni stb.Ezeknek a veszekedéseknek mindig az avége,hogy halljuk ahogy a kisfiuk sír,és azt hajtogatja hogy anya,anya.... Hogy lehetnek ennyire önzőek?Ez a kisfiú egy éve ebben él,lelkileg ez egy életre el fogja kisérni...Ráadásul jól szituáltak,iskolázott emberek.Az az egészben az undorító,hogy a csajnak az a legfontosabb hogy az ő ablakában legyen elsőként muskátli,meg a facebook-on posztolja a családi idillt.Közben meg ha már két napig nincs ordítás akkor sokat mondok.És a hab a tortán,március környékén láttam hogy pocakja van a csajnak,de mondom á nem létezik hogy terhes.Mostanra kiderült hogy tényleg az,normálisak ezek? A csaj nem főz,az anyukájától hordja a kaját minden nap,a férje reggeltől estig dolgozik,még ez az egy gyerek is a nehezére esett,mihez kezd majd egy kisgyerekkel meg egy csecsemővel?Ja,és a férjét gyűlöli a munkája miatt,de az új céges autót azt szó nélkül viszi....
2015. máj. 15. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Látom, NEKED nincs semmi dolgod egész nap, hogy mások életével foglalkozol.


Inkább keress magadnak rendes elfolgaltásgot és ne a sz*rt akard keverni.

2015. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
És még hozzám jönne ki két járőr, ha jól pofon vágnám a feleségem, és becsuknám a szobába elmélkedni. Régen ilyen nem volt, a férfi parancsolt.
2015. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1-ke,remélem megbocsájtod hogy este 10 órakor mikor ezek az ordibálások zajlanak,már itthon vagyok,és képzeld van munkám is... :-) Azért foglalkozom velük,mert nekem is van két kisfiam és egyrészt már ők is hallják ezt az állandó ordítozást,meg ajtócsapkodást,másrészről meg anyaként szörnyű hallani hogy ezt művelik egy gyerekkel,aki semmiről nem tehet.Gondolom neked ezek nem jelentenek semmit...Ja és ha már a munkánál tartunk te miért itt olvasgatsz ha dolgozol éppen??? :-D
2015. máj. 15. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most itt mi a kérdés? Az hogy igazat adjunk neked, hogy ez rossz és kész, vagy akarsz is tanácsot kapni az ügyben, hogy tegyél valamit azokért a gyerekekért?
2015. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármennyire is találgatsz unalmadban, teljesen sosem láthatsz bele a másik életébe..
2015. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi hogy más is tapasztalja-e ezt a fajta kifelé azt mutatom hogy minden tökéletes,befelé meg rohad minden.. Nem akarok bele avatkozni,mert nem az én dolgom,de sajnos minden áthallatszik,és zavar a mindennapi életünkben.Pláne hogy ez időtájt már próbálna kikapcsolni az ember,és nem arra vágyódik hogy nap mint nap ordibálást halljon.Ráadásul ha én el akarok valakitől válni,akkor nem mondogatom már több mint egy éve,hanem elválok.
2015. máj. 15. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd ha arra utaló jeleket tapasztalsz, hogy a kisgyereket fizikailag bántalmazzák, az az a pillanat amikor közbe kell lépned. Addig sajnos a lelki terror nem bűncselekmény :(
2015. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindenhol lehet tapasztalni hasonlót, nálunk csendesebb a dolog, de a gyermekre nézve sokkal kegyetlenebb. A férfi elvált a nőtől, miután meglett a gyerek külföldön. Az anyja hazaköltözött a gyerekkel, és lepasszolta a nagyinak, és azóta pasizik, meg csavarog. A szomorú itt az, hogy akkor is csavarog, ha nincs ki vigyázzon a gyerekre. Bezárja és otthagyja aztán elmegy a városba. A gyerek nagyanyja se jobb, nem figyel rá, kocsik előtt motorozik a kis játék motorjával a gyerek és nem húzná le az út közepéről, hanem telefonozik. Tehát a hányattatott gyerekek sorsa ilyen. És igen az emberek önzőek, borzasztóan, mert olyan vakok, hogy fel sem fogják mit tesznek.
2015. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha ilyet tapasztalsz előző, akkor miért nem csörögsz oda a gyermekvédelmiseknek. Inkognitóban is megteheted. Kiskorú veszélyeztetése, ennyi. Kijönnek és ránéznek. Még mindig jobb mint semmit nem tenni, aztán ha baja lesz a gyereknek majd gyötörhet a lelkiismeretfurdalás..
2015. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem az álláspontodat. Nem elég annak a szerencsétlen nőnek, hogy a férje megalázta, tényleg ezt a külvilág felé is jeleznie kellene szerinted? Úgy gondolod, hogy a megcsalt nő írja ki a közösségi oldalra, hogy "a férjem félrekúrt, miközben én itthon a kisbabámmal voltam elfoglalva és emiatt dühös és szomorú vagyok"? Vagy mit vársz tőle, milyen viselkedést? A veszekedés a gyerek előtt az botrány, abban igazad van, de hogy virágot tesz az ablakba és a család szennyesét szépen magánügyként kezeli, azt szerintem jól teszi. Nincs ebben semmi képmutatás, a férje farka a kettejük problémája.
2015. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!