Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a felszín és a külsőségek...

Csak a felszín és a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal pár a szomszédunkban,mikor odaköltöztek minden oké volt náluk,mi is jóban voltunk velük.Nemsokára megszületett a kisfiuk,és kb. 3 éves volt mikor nagy balhé kerekedett miszerint a férj félrelépett.Azóta kb. 1.5 éve,egyfolytában üvöltözik a csaj a férjjel,takarodj anyádhoz,el akarok válni stb.Ezeknek a veszekedéseknek mindig az avége,hogy halljuk ahogy a kisfiuk sír,és azt hajtogatja hogy anya,anya.... Hogy lehetnek ennyire önzőek?Ez a kisfiú egy éve ebben él,lelkileg ez egy életre el fogja kisérni...Ráadásul jól szituáltak,iskolázott emberek.Az az egészben az undorító,hogy a csajnak az a legfontosabb hogy az ő ablakában legyen elsőként muskátli,meg a facebook-on posztolja a családi idillt.Közben meg ha már két napig nincs ordítás akkor sokat mondok.És a hab a tortán,március környékén láttam hogy pocakja van a csajnak,de mondom á nem létezik hogy terhes.Mostanra kiderült hogy tényleg az,normálisak ezek? A csaj nem főz,az anyukájától hordja a kaját minden nap,a férje reggeltől estig dolgozik,még ez az egy gyerek is a nehezére esett,mihez kezd majd egy kisgyerekkel meg egy csecsemővel?Ja,és a férjét gyűlöli a munkája miatt,de az új céges autót azt szó nélkül viszi....
2015. máj. 15. 11:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10/10 Amikor megtörtént ez a dolog kettőjük közt,egyértelműen a nő pártján álltam.Csak közben eltelt 1.5 év,és ahelyett hogy vagy megbocsátott volna,vagy szétmentek volna,minden másnap megy a cirkusz.Nem hogy elment volna melózni,egyszerűbb volt még egyszer teherbe ejtetni magát.Négy éve nem dolgozik,ok,de itthon sem csinál semmit.A férje porszivózik és takarít hétvégén.Az én szemebe az ilyen nő,minden tartást nélkülöző buta,önző liba.Ha én ilyen viszonyban lennék a férjemmel,a facebook közelébe se mennék,és q-vára lecarnám az ablakban a virágokat is.Soha nem tudnék másfél évig cirkuszolni a párommal,sőt két napnál tovább sem.Az efféle képmutató viselkedéstől hányni tudnék...
2015. máj. 15. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!