Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdek el sírni ha...

Mondmeg miaz kérdése:

Miért kezdek el sírni ha felmérgelnek?

Figyelt kérdés

#sírás #kötözködés #felmérgelnek
2015. máj. 17. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyenkor nem ereszted ki a gőzt, így sírás formájában csapódik le nálad az egész.
2015. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
Igen, a sírás megkönnyebbít.
2015. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hiányzik a belső egyensúlyod. A tudat alatt sok problémát"ástál" el, így ha "felmérgelnek" belső konfliktus miatt a szervezeted (lelked) csak sírással enyhíti a feszültséget. Mit lehetne tenni? Először is keresd magadban, hogy mi az ami dühít. Hozzád tartozik-e ez a probléma? Mi az amire dühös vagyok? Vannak technikák amik "felszínre hozzák" a tudat alatt rejtett problémáidat. Ha ezeket "kiatakarítod", azt veszed majd észre,hogy nem dühít már és egyre nyugottabb vagy. Amúgy nekem gyerek koromban volt ilyen és nagyon kellemetlen volt,mert sírás miatt mindig "vesztes" voltam. Tudom, hogy elsőre ez egy kicsit bonyolultnak tűnik, de ha nyitott vagy a megoldás felé, akkor viszont nagyon hamar meg tudod oldani.
2015. máj. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de ma is tanultam egy újabb szót.

Amúgy talán fejleszd az érzelmi intelligenciád és az önkontrollod. A sírás a csecsemőknek való. Egy felnőttnek meg kell tanulnia megfelelően kezelni a labilis helyzeteket is. Persze sosem árt az önismeret sem, ahogy előző javasolja. Ha foglalkozol a dologgal, egész szép eredményeket érhetsz el - tapasztalat.

2015. máj. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok, lelki trauma is okozhatja? De egyébként nem a belső okok miatt mérgelnek fel.. hanem ha mondjuk kötöszködnek vagy pl tegnap húgom majdnem eltörte a kezem xddd és mérges voltam rá, de nem is a fájdalom miatt könnyeztem, hanem a düh miatt amit éreztem.
2015. máj. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!