Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fojtogat a sírás, de nem...

Fojtogat a sírás, de nem tudok sírni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ősszel történt egy dolog ami az amúgy is kissé szuicid énemet még mélyebbre lökte. Novembertől kb két héttel ezelőttig nem volt szinte nap, hogy ne sírtam volna. Sokszor ez inkább ordítva zokogás volt.

De körülbelül 1-2 hete nem tudok sírni. Fojtogat belülről és ki akarom ordítani és zokogni a feszültségem de még a legszomorúbb dalokon is csak bepárásodik a szemem. És nem azért van, mert már ne fájna. Én örülnék neki a legjobban.. de pont, hogy még jobban fáj, mintha belülről szét akarna szakítani. Esténként is csak fekszek a sötétben és nyomaszt belülről a dolog de nem billenek át a sírás határán. Pedig jól esne kisírni a bajomat.

Az összes régi igazán siratós zenémre "immunis" lettem. Mit tegyek?

Előre is köszi a válaszokat!


2015. febr. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Látogass meg egy szakorvost!
2015. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ancient scream therapy.

Mozgás (edzés szerű) energiát, hormonokat szabadít fel,és magabiztosságot is növeli.

Aktuális tervek, és az aznapi történtek összefoglalása (napló) céltudatosabbá tesz, és segít átgondolod a saját értékrended szerint a mindennapokat.

A múlt hibáinak keresése szorongós is lehet, de ha találsz alternatív lépéseket, akár erősödhetsz és tanulhatsz, találhatsz erősítésre váró tulajdonságokat magadban, ami arra jó, hogy még jobb ember lehetsz ha ezekre figyelsz, finomítasz rajtuk ( kommunikáció, előre tervezés, meggondoltság,...) . Ha már kibékültél a helyzettel, a jó dolgokra is gondolhatsz a sztoriban, ha akarsz.



Ilyesmi.

2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!