Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társaságban férfi sírás?

Társaságban férfi sírás?

Figyelt kérdés
Éppen az egyik barátom születésnapját ünnepeltük és már elég rendesen be voltunk piálva mikor kaptam egy SMS-t anyukámtól,hogy meghalt a nagyapám.Nem tudom más hogy van vele,de én piásan eleve érzelgősebb vagyok.Nem zokogtam mint valami lány,de erősen elkezdtem könnyezni és látható volt ahogy sírok.Ma visszagondolva nagyon hülyén érzem magam.Szerintetek?
2015. máj. 17. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel :)
2015. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Ki kell engedned ezeket az érzelmeket valahogy akár férfi vagy akár nő. A többiek meg lehet szintén jól be voltak nyomva és már el is felejtették. Semmi okod kínosan érezni magad. Részvétem!
2015. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már annyira zavarnak azok a férfiak, akik azt hiszik, hogy nekik mindig kőszobornak kell lenniük. Semmi baj nincs ezzel, mért nem kérdezték meg a többiek, hogy mi bajod, vagy ilyesmi?
2015. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom a nagyapád.. A reakció miatt ne érezd magad hülyén, az természetes volt, egyáltalán nem meglepő vagy rendhagyó, ha szeretünk valakit és elveszitjük az nem könnyű sosem.
2015. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!