Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ENNYIRE lusta?!

Miért vagyok ENNYIRE lusta?!

Figyelt kérdés
Egész nap lenne dolgom, tanulni, stb, rendet rakni de egész hétvégén csak gép előtt ülök, és még fel se öltözök. Még a körmömet is lusta vagyok levágni, mit tehetnék ellene? A lustaság mint tulajdonság veleszületett fix értékű egy embernél, vagy csökkenthető-e ez a mérték? Hogyan? Hogyan vegyem rá magam olyasmire, amit nem akarok, de tudom, hogy a jövőmet szolgálja, de nem tudom sehogyse megkedvelni??

2015. máj. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: Csináld meg bzdmeg

Nem ilyen bonyolult az élet! Felkelsz megcsinálod! Én is lusta voltam(vagyok)-oké annyira nem hogy a körmömet ne bírjam levágni.

Lehet kicsit olyannak tűnök mint egy 80 éves parasztbácsi de bszameg... Annyiban nyilvánul meg a változás hogy előbbre-valónak tartod az eredményt mint a saját kényelmedet.

2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb ember élete arról szól hog folyamatosan azt teszi amit utál. Állj be te is a sorba ,mert különben le leszel lustadisznózva :)
2015. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy napirendet, írd bele az elvégzendő feladatokat és pipáld, ha valamivel kész vagy. Jutalmazd meg magad minden elvégzett feladat után.
2015. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is nagyon lusta vagyok. Meg ahhoz is hogy megcsinaljam azt a napi tervezot amit irt az elottem levo. Olyan jo lenne ha nem lennek ennyire lusta. Szeretnek en mindent csinalni de egyaltalan nincs akaraterom a lustasagom legyozi
2019. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!