Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem gáz?

Szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés

A volt barátom húga hastáncol. Most 18 éves, 13 éves kora óta csinálja. Már 2 éve kávézókban táncolgat. Alapvetően egy erotikus táncnak tartom, így én ki lennék akadva, ha a lányom 16 éves létére illegetné magát férfiaknak. Ha valaki kéri, had fotózza le, ő odaáll és bepózol.

Most nemrég megszerezte a hastánc oktatói képesíést, ezzel tanítványai is lettek. Felléptek valahol farmerban kis haspólóban és ott rázzák magukat. A korosztály elmegy a 25 éves korig. Rettenet bénák a videón.

Belőtt lehurrogtnátok, hogy féltékenység. Valóban van bennem némi féltékenység a húgára nézve, de csak azért, mert a pasik eszik az ilyen szintű kacérkodását.

Ti mit gondoltok erről?

Anyja, apja támogatja.. anyja kijelentette, nem árt, ha hastáncosnak van egy hasba való piercing-je, majd mikor kész lett, fűnek-fának megmutogatta még az utcán is, és még azt is hozzáfűzte, hogy a barátjával már szexeltek is vele..



2015. máj. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Te miért pofázol bele?
2015. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok benne kivetni valót, de lehet én vagyok az erkölcstelen. :D Szerintem a hastánc nem annyira erotikus.

Amúgy téged ez miért érdekel?

2015. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hangnemet.

Nem "pofázok bele", egyszerűen csak gáznak tartom, és mint ahogy a kérdésem is mutatja, megérdeklődtem másoktól, hogy helyén való-e a véleményem. Semmi több.

2015. máj. 17. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyénvaló.

Te meg foglalkozz a magad dolgával és ne mások életével.

2015. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Farmerban és haspólóban hastáncol kávézókban? Hű, mocsoda botrány. Még ha pucéran vonaglana éjszakai klubokban... gondolom neked a tonászlányok is erkölcstelenek, mert egy szál feszes tornadresszben spárgáznak..!
2015. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!